Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mit kellene tennem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú. Volt egy 2,5 éves kapcsolatom, nagyon szerettük egymást, megtettünk egymásért mindent. Sok gondom volt, kötődési problémám van, pánik is volt. Sokat veszekedtem vele, a végén szakított velem, de még akkor is érezhető volt, hogy szeretjük egymást. Kiakarta élni magát, bulizni szeretett volna, én pedig visszafogtam. Kikerült otthonról, új város, egyetem, megkapta. Én nem sokkal utána összejöttem barátnőjével, de ez valamiféle vészreakció lehetett, és mindketten kihasználtuk a helyzetet... egy ideig jó volt, azt adtuk, amire szükségünk volt, de mindig ott volt "harmadikként" az exem. Többször volt olyan program, ahol mindketten jelen voltak, és néha sírva ment el mellettünk az exem. Amikor csak ketten voltak, akkor keményen csesztette. Volt barátnőm sokszor belépkedett fészemre, többször rám is írt, érdeklődött. Azóta sincs úgy senkije, látom képein, hogy valami nincs rendben. Közben 1,5 év után szakítottunk a barátnőjével, akkor háromszor cserélt profilképet, majd olyat választott, ahol én is ott voltam (az eseményen). Az édesanyja azóta mindenemet belájkolja, játékfelkéréseket küld. A lány olyan számokat rak ki, amiket magamra veszek, vagy együtt hallgattuk. Majd pár nappal ezelőtt belájkolt egy képet, ami fent maradt, még együtt vagyunk rajta. Másnap ráírtam, de eléggé hideg, tartózkodó volt. Nem kicsit zavart össze. Úgy érzem talán érez még irántam valamit, vagy csak beképzelem? Annyi biztos, hogy én a mai napig nagyon szeretem. 22/F
2015. jan. 5. 11:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Mármint az a kép már két éve fent van, együtt vagyunk még a párommal rajta, és most ezt lájkolta be.
2015. jan. 5. 11:41
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Hát ahogy olvastam ezek alapján nagyon hiányozhatsz neki, azt gondolhatja hogy újra kéne kezdenetek. Vagy a másik lehetőség az hogy direkt csak ezekkel a dolgokkal akar idegesíteni. Nem tudom hogy te hogy gondolod de szerintem elkéne vele beszélgetni, vagy valamilyen pszichológusnak kéne elmesélned.
2015. jan. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy talán érez még irántam valamit, hiányzom neki, és talán azért volt hidegebb, hogy ne higgyem, hogy olyan könnyen visszaszerezhetem. Talán, hogy küzdjek érte. Csak félek, hogy én ezt bemesélem magamnak, és a valóság más. Nagy lépés volt, hogy ráírtam, de egyáltalán nem érdeklődött irántam. Nem tudom, hogy mit gondoljak, zaklatni sem szeretném. Fogalmam sincs, hogy mit kellene ebben a helyzetben tenni.
2015. jan. 5. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!