Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez az internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez az internetes ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Kb egy nőre 100 pasi jut... A lányok többsége úgy van majd az életbe rátalál a nagy szerelem, nem hisz ebben... Vagy nincs is több pasi fent a neten mint csaj, csak a pasik többsége kiéhezett és mindenkire ráír reménykedve valamiből lesz valami?

Mert én akikkel neten beszélgettem, azok megvoltak győződve arról, hogy itt minden újukra találnának férfit, és hogy itt bármit lehet, minden napra jutna egy randi...


2015. jan. 5. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy nőre mindig több csávó fog jutni.


Tudod mi a baj? Hogy a nőket ez nem zavarja, hanem pont ellen-logiksan 3 csaj képe ugyanazzal az egy csávóért epekedni - így további 297 csávó marad hoppon.

2015. jan. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet, hogy 100 pasi jut valakire,de ebből 40 csak a f..át veri/verné,20 laza kapcsolatot akar,20 kicsit defektes,10 egoista majom,5 több lánnyal is kavar így marad jobb esetben 5 pasi,akikkel lehet/lehetne valamit kezdeni,de ott is vannak buktatók pl. távolság,ami által már csökkent is a maradék szám.... :)
2015. jan. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak a szép fiatal lányokra jut 100 pasi. A csúnyácska fiatal lányokra jut talán 5-10. Az idősebb nők meg szerencsések ha találnak 1-et.
2015. jan. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3:

Az idősebb nőkért is sorban állnak a fiatal férfiak. Mutatok pár 35-45 közötti nőt, akik nem kevés fiatal férfi közül választhatnának, pedig nem szupermodellek, csak átlagosan néznek ki:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. jan. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy 35 éves nő mióta számít idősebbnek?
2015. jan. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mióta a nők kb. 18-25 évesen vannak a csúcson, a férfiak meg 27-35 évesen.
2015. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindkét nem 25-30 évesen van a csúcson,és pont a nőknél tolódhat ki jobban a korhatár...
2015. jan. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szóval egy nő több férfinak tetszik és jobban néz ki 30 éves korában, mint 20 évesen?
2015. jan. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen,vannak nők akik jobban néznek ki,és több férfinak tetszenek 30-35 évesen,mint 20 éves korukban,és vannak férfiak,akik 20évesen jobban néznek ki,mint 30 évesen.Nem tudom mi a furcsa ebben,nem ugyanolyan ütemben öregszik,csúnyúl minden férfi és nő.
2015. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Világos, hogy vannak eltérések. Én is kamaszkoromban a 40 éves angoltanárnőmre maszturbáltam, akiről láttam fiatalkori képeket és láttam, hogy 40 évesen jobban nézett ki, mint 30 vagy 20 évesen.


De általában beszélve, ha azt nézzük, hogy 10-ből 7-8-9 esetben mi a helyzet, azt gondolom hogy az az igaz, amit a 6-os válaszban írtam. Elfogadom, elhiszem hogy vannak különbségek, de azért lehet/szabad általánosítani, mert vannak dolgok, amik a legtöbb esetre igazak.

2015. jan. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!