Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha néha kétségek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha néha kétségek merülnek fel bennem a párkapcsolatomat illetően?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, de nem mindig vagyok biztos a dolgomban. Megbeszéltük, hogy komoly kapcsolatot szeretnénk mindketten, igazi társat, akár egy életre. Vannak olyan napok, mikor tök nyűgös, vagy én is fáradt vagyok, vagy nem is tudom, hogy mi miatt, de nehezebb. Szerintem közel kerültünk egymáshoz, és el tudom képzelni vele a jövőm, de nem tudom, hogy normális-e, hogy néha bizonytalan vagyok az érzéseimben.
2015. jan. 5. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hangulatember vagy. Ezert erzel igy.
2015. jan. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Talán mert eddig nem voltak jó tapasztalataid? Sokféle válasz létezik a kérdésedre.


Próbálj meg végre feloldódni, és örülni, hogy van aki szeret és akivel együtt lehetsz.

2015. jan. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy túl sokat vagytok együtt? Hagyjatok több levegőt magatoknak.
2015. jan. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk olyan sokat együtt, és jellemzően akkor jön ez elő, mikor nem vagyunk együtt. Az lehet, hogy az előző rossz tapasztalatok miatt nem tudom elengedni magam...
2015. jan. 5. 13:03
 5/5 PearlDiver ***** válasza:
Ha amikor együtt vagy vele, akkor biztonságban érzed magad és őszintén el tudod mondani neki gondodat-bajodat, és együtt tudtok működni, akkor nincs nagy gond. Ne abból indulj ki, hogy milyen gondolataid támadnak nélküle. Ha több idő eltelik és ügyesen alakítjátok a kapcsolatot, akkor ezek a kétségek szép lassan el is fognak tűnni.
2015. jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!