Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Totál szerelmes vagyok de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Totál szerelmes vagyok de a srác nem érzi ugyan ezt írántam. Megalázott elhordott mindennek okk nélkül és még mindig szeretem. Közben kacsingatt és mosolyog rám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az iskolába van egy srác, totál bele zúgtam. 2 éve oda vagyok érte. Midig kacsingatt és mosolyog rám. Az egyik ismerősömnek viszont elmondott mindenek ok nélkül. És ezek után még mindig szeretem. Mit tegyek?
2015. jan. 5. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeress ki belole. Gyoker a srac
2015. jan. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:

Gondolkozz, gondolkozz !

[link]

Am meg hagyd a fenébe, jellemtelen alak, am miért is voltál oda érte ?

25/F

2015. jan. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

már egy 1 éve azon vagyok hogy elfelejtsem, de amikor majdnem sikerül odajön hozzám, vagy olyant tesz hogy huuuuuu.:( probáltam más fiúkkal beszéégetni hátha elfelejtem de semmi..:( az iskolába többen is oda vannak értem,és mivel o. társaim ezért elhord mindennek ez a srác és azt mondja hogy "mindenkinek kellettem magam" magyarán mondva leku**ázz. veszekedtünk is már ez miatt. Az unoka tesója meg azt mondja hogy szerelmes belém és hogy áradozik rólam.

hogy miért szerettem belé? amikor új iskolát kezdtünk ő volt az egyettlen aki beszélgetett velem,próbált közeledni felém, de leráztam pont azért mert féltem hogy bele szeretek. amúgy ő az iskola menője, legjobbja..:(

2015. jan. 5. 14:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele...Gondolj arra,hogy kibeszélt az ismerősének,és mindennek elhordott..Ez nem elég indok,hogy kiszeress belőle,vagy legalább ne foglalkozz vele?

Ő meg had kacsingasson...Rá se kell nézned..

2015. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
anyukám a legjobb barátnőm (áááá nem gáz..) és ő is ezt mondja. Köszönöm a válaszokat! Remélem sikerrel járok! Imádlak titekeeeeeeeeeeeeet:D:D köszönöm mégegyszer!!
2015. jan. 5. 14:24
 6/7 Noren1989 ***** válasza:
Végre egy elégedett kuncsaft a gyk-en ;)
2015. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

mégegyszer köszönök mindent:)

16/L

2015. jan. 5. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!