Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a féltékenységemme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a féltékenységemmel? Már a saját agyamra megyek!

Figyelt kérdés
Borzasztóan féltékeny vagyok a pasimra,ami nekem teljesen új érzés,nem tudom kontrollálni magam!Mindenért beszólok neki,már ha tévét nézünk abból is vita van!Hogy lehet ezt kezelni?
2015. jan. 5. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megtanulod magad lenyugtatni mielőtt szólsz, én is így csinálom.
2015. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Önkontrollnak hívják.Ha rádjön akkor vegyél nagy levegőt és próbálj meg higgadt lenni.
2015. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Az is kérdés, h miből fakad a féltékenység? Tanuld meg, h a párodat nem akkor tartod meg, ha senkit sem engedsz a közelébe, hanem ha mindenki közel lehet, de mégis Te kellesz majd!

A túlzott féltékenység tönkreteheti a kapcsolatot...

2015. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy tönkre teheti a kapcsolatot,már volt benne részem!Nem én voltam az,soha nem is voltam senkire féltékeny,ezért nem tudok ezzel mit kezdeni.Igen,a párom miatt van,a kapcsolatunk kezdetén volt egy afférja egy lánnyal,hónapokig hazudgált,de ennek már két éve.Nagyon jól megvagyunk,együtt is élünk,de nem bizom benne és a tüske bennem van.
2015. jan. 6. 05:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Intelligenciával és humorral!
2015. jan. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!