Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szüneteltetni akar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szüneteltetni akar, nagyon fura mostanában véleményetek?

Figyelt kérdés
ll
2015. jan. 5. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Előzmény híján nehéz véleményt alkotni.
2015. jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Furi egy 11 éves szályából a "párom" kifejezés. Mintha már évek óta élnétek együtt... :D


A tini szerelem, általában nem szokott komoly lenni... persze nagy hévvel mennek bele a felek hogy ez a mindent elsöprő nagy szerelem lesz... de ez még csak a szerelem előszobája.


Szóval sok benne a kavarc és szakítás lesz a vége.

Gyerekként még a szerelembe vagyunk szerelmesek.


Én azt tanácsolom, ha menni akar enged el... első próbának jó volt.

2015. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pasik szerint a szünet: remek esély arra hogy egy másik csajjal hemperegjünk és még megcsalásról sincs szó!

Csajok szerint a szünet: ugyanúgy történjen minden mint eddig, csak többször keresse őket a pasi, s legyen kedvesebb.


Részletezésnél a 11 az nem a korod ugye? :D

2015. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem a leírás " 1 l" = egy lány akar lenni. :) Előzmények nélkül tényleg nehéz erre válaszolni.
2015. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges megtudni bármilyen előzményt is....

A szüneteltetés egy hatalmas nagy idiótaság,amit soha nem értettem.

Párommal 6 éve vagyunk együtt mialatt természetesen megesett már nagyon sok veszekedés,köztük nem egyszer nagyobbak is.Mégsem szüneteltettünk vagy szakítottunk soha(bár valamiért manapság ez rohadtul menő) hanem megbeszéltük a dolgokat.Lehet csak pár nap után,de lényeg hogy MEGBESZÉLTÜK és nem szüneteltettünk.

Most nyugodtan mondhatom hogy tökéletes a kapcsolatunk,szinte tényleg csak a legeslegapróbb dolgokon "veszekszünk".20/L

2015. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van (#5),tényleg nagy hülyeség a szünetelés..megbeszélni kell a dolgokat,ha nem működik akkor fájdalmas búcsút venni...de véleményt mondani így nem tudunk,arról sem,hogy mitől lehet "fura".
2015. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hát... kicsit rossz leírni, de amiket eddig én láttam szünetek, mind a szakítás előkapui voltak.

Viszont ha a 11 a korodat jelzi, akkor nekem inkább az a fura, hogy kapcsolati szünetről beszélsz már :'D

2015. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!