Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonéves Srácok! (25-30)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves Srácok! (25-30) Szerintetek?

Figyelt kérdés

Ha valaki jóképű, férfias kiállású, és ad a külsejére is, az nagy átlagban mennyire zárja ki, hogy közben valóban komoly szándékokkal ismerkedik, illetve hogy figyelmes és mély érzésű pasi, aki komolyan veszi a kedvesét? Vagy ilyen fiúk csak a kevésbé előnyös külsejűek között vannak, és akinek jó adottságai vannak, az ebben a korban inkább csak szexpartnert lát a nőkben, és éli világát?


Pro és kontra válaszokat várnék egymás fikázása nélkül, illetve okokat érveket a kérdezett korosztálytól, ti miért így vagy úgy élitek az életeteket.


Köszi


2015. jan. 5. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nő van a dologban akkor egyértelmű hogy minden pasi ad a külsejére.Ehhez az embert kell megismerni hogy tényleg komoly kapcsolatot akar vagy csak kalandot.Én speciel legelőször megismerem a nőt aki érdekel mert bár férfi vagyok és érdekel a szex de kapcsolat miatt ismerkedek nővel és nem szex miatt.Ha szexkapcsolat kellene akkor van rengeteg olyan oldal de inkább várok arra a nőre aki értékel engem és én is őt.25/F
2015. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

32 vagyok az átlagosnál szebb pasi.

4 év kapcsolat után az asszony ott hagyott szó nélkül, mert gyereket szerettem volna.

Hűséges voltam, pedig lehetett volna félre dugni.

Tiszteltem és szerettem.

Ezek után szerintem nekem dugáson kívül nem kell nő.

2015. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez az adott személytől függ.

Simán lehet, hogy komolyak a szándékai annak aki jól néz ki, még fiatalabb korban is, 25 felett meg plána. Nem lehet általánosítani. Én szerintem pont beletartozom abba a körbe akikről kérdezel, de nem tervezek jeneleg komoly kapcsolatot, eddig egy ilyen volt az életemben, a többi csak futó kaland. Én így érzem jól magam. De ismerek több hasonló férfit akik épp ellenkezőleg, tudok valakit aki jóképű, sportos és 25 évesen nősült meg.

Szóval nem lehet ebben átlagot levonni.

2015. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, és te megmondod a lányoknak, hogy nem tervezel komolyat?


Az én párom elhitette velem, hogy komoly kapcsolatot akar, aztán szép lassan kiderült, hogy nála a komoly kapcsolat se tiszteletről, se odafigyelésről nem szól, végül lecserélt, és azt mondta, hülye voltam, hogy komoly kapcsolatot képzeltem vele, mikor már előttem is volt 3 barátnője, és ő sose ígért ilyesmit... Persze ígért.


Mivel nekem ő volt az első pasim, már nem nagyon tudok bízni a férfiakban.

Az a kisebbik baj, ha kalandokra vágynak, de ha hazudnak, azzal tönkreteszik a lányokat...

2015. jan. 5. 18:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Soha nem hazudtam senkinek. Bár tény, hogy sokkal könyebben menne a csajozás ha nem közölném mindig már az elején, hogy mire számítson. Ilyen téren talán megbízhatóbbak a jő megjelenésű férfiak, mert nem kell megjátszaniuk magukat ha csak szexet akarnak, hogy lefeküdjön velük a kiszemeltjük, míg aki előnytelenebb külsejű, ha csak szexre megy talán kénytelen hazudni.
2015. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez azárt kissé általánosítás lenne, hogy ha valaki jól néz ki sportos alkat jobb-képűbb divatosan öltözködik foglalkozik magával ésatöbbi akkor az ne akarna komolyat.

szerintem egy férfi ugyanúgy adhat magára , foglalkozhat annyit magával mint nagyjából egy nő, persze ezt ne értsd úgy hogy az b**uzis stílus lenne.

Szóval egy ilyen ember akit mondasz az is akarhat igenis komoly kapcsolatot.

Az, hogy akad 1-2 ilyen aki ez által mert tudja h ő jóképű és bárkit megkaphat az nem jelenti azt, hogy mind ilyen.

Nem tartom magam hűde jóképűnek de rossznak sem és sportolok is jól is keresek foglalkozok is magammal, de ettől még komoly kapcsolat az elsődleges szándékom


Ha megismerem a lányt és úgy vélem, hogy ez nem ér többet szexnél akkro vagyok akkora se**ggfej ha így tetszik, hogy a kis butuskát csak addig hülyítsem míg le nem fekszem vele-.

2015. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

És nem sajnálod ilyenkor a lányt? A butuskáknak is van lelkük...


Bár én magam nem tartom annak. Másrészt, bízni valakiben szintén nem egyenlő a butasággal

2015. jan. 5. 19:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztos gonosz vagyok de nem.

Általában ők annyit is érnek.

De ez általában 1 órányi beszélgetés alatt el is dől, hogy mire tervezzek vele.


Ezzel nem azt mondtam, hogy mindenkivel ilyen vagyok és nem is adódik ilyen sokszor csak ritkán.

De azok a lányok többnyire életképtelenek vagy pénzközpontúak, vagy még 1 csekket sem képesek feladni a postán.

tudod ez olyasmi mint amikor egy gazdag elkényeztetett apuci hisztis kislánya aki csak a vásárláshoz ért, azzal elhiteted 1 napig h te is full gazdag vagy aztán össze is jön veled.

2015. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!