Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok ha ilyen lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ha ilyen lenne?

Figyelt kérdés

Na nem olyan rég ismerkedünk egy fiúval(19),és beszégelgettünk kicsit a szexről.

(ő már sok lánnyal volt,én még szűz vagyok)

és aztmondta,ő "neki nem fog odacsúszni a keze vagy utalgatni,ha akarja a lánytól megmondja.

Szószerint,mert ami a szívén,az a száján.:)"

Ti mit szólnátok ilyen helyzetbe?

Szerintetek ez rosszul fog kijönni vagy ezzel semmi baj nincs?

Nem értem ezt,milyen már ha közli hogy kíván..

Vicces lenne,de lehet túl komplikálom.Tudja,hogy szűz vagyok örül is neki,és ő olyan más.Szerintem 1-2hónap között nem érezné megfelelőnek,mert azt akarja fellegyek készülve és türelmes.:)

Mit szoltók ehhez?

Kérlek normális válaszokat,mert nem értem milyen'módszer'ez.

17L



2015. jan. 5. 18:39
 1/4 A kérdező kommentje:
szóltok*
2015. jan. 5. 18:41
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
magyarul meg akar rakni
2015. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nem fog odacsúszni a keze?

szűzként szerintem ne akarj semmit egy olyantól,aki nem izgatással akar veled lefeküdni,hanem szinte parancsszóra,hogy kívánlak,vetkőzz és beteszi.

mert szerintem ezt így is lehet értelmezni...

2015. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy ki tudtam bogozni a gondolataidat, abból azt veszem ki, hogy gyakorlatilag megpróbálta ártatlanságba burkolva közölni veled, hogy szeretne lefeküdni veled.

Tehát vagy félt a visszautasítástól, vagy a naivitásodra játszott.

Tényleg ne komplikáld túl. Ezek után a képzeletbeli labda nálad pattog. Te döntöd el, megteszed-e és hogy mit teszel meg. vele teszed-e meg, vagy inkább vársz még a dologgal. Ha felkészültél erre azt pontosan tudni fogod, mert nem fogod magadnak azt a kérdést feltenni, hogy akarod-e vagy sem.

2015. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!