Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez miért van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miért van? (összetett kérdés)

Figyelt kérdés

Nagyon nem tartom normálisnak. Össze vagyok zavarodva. Barátnőmmel két gyönyörű szép hosszú év kapcsolat után szakítottunk mindkettőnk egyértelmű döntése alapján. Azóta lett kapcsolata. Jó ideig sirattam. Kapcsolatunk közben is mesélt történeteket, hogy a kollégái állandóan kikezdenek vele. Elmesélte, hogy viszi haza valaki autón, akinek felesége és gyereke van. A férfinak közel ötven nővel volt kapcsolata és a barátnőmre is pályázott. Olyannyira, hogy időnként megfogdosta és különböző internetes oldalakon is írogattak egymással. Volt barátnőm mégis találkozott vele, holott tudta, mire megy ki a játék. Találkozgattak, egyre megromlott közöttünk a viszony. Közben én nem tudtam a munkámra koncentrálni azon izgulva, hogy vajon mikor csapják le a kezemről. Szinte ordítani tudtam volna fájdalmamban vagy sírni. Utána pedig állandó jelleggel rátört a depresszió. Sokszor metszette a karját. Éjszakákon át nem aludtam, nehogy kárt tegyen magában. Ma már jobbnak látom, hogy vége lett annál is inkább, mert állandó jelleggel másik arcát mutatta. Ezek szerint a nők nem állapodnak meg kicsivel húszon felül vagy ez nem életkorhoz kötött?

Amióta nem vagyunk együtt és agyban, mindenhogyan lezártam a kapcsolatunkat azóta viszont eszembe jut egy lány, akit 6 éve szerettem, akit 2. A szexualitás megélése és a szerelem/szeretet egyszerre kavarog a fejemben. Vajon érzett- már valaki hasonlót ebben az összetett kérdésben.


2015. jan. 5. 18:53
 1/1 viki1331 válasza:

Hasonló gondban vagyok most, én is komoly hosszú majd két éves kapcsolatban vagyok, mindketten szeretjük egymást, én mégsem vagyok képes megállapodni, lehet hogy ez a húszas lányok tulajdonsága,vagy csak egy-két nő "gyagyája" az is lehet hogy a társadalom hatása, hiszen mindenhol ezt látjuk...

N/20

2015. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!