Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotok tudja a facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok tudja a facebook jelszavatokat?

Figyelt kérdés

Miért tudja? / Miért nem tudja?

Az én párom tudja az enyémet, de én az övét nem... mindig mikor arra terelődik a szó (nem én hozom fel, nem erőltetem rá) akkor megjegyzi h "még mindig nem adtam meg? érdekes..."


2015. jan. 5. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tudja. Azért, mert én is használom az övét a Spotify miatt. Üzeneteit nem olvasom, ő se az enyémet.
2015. jan. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ElnökÚr ***** válasza:
47%
Biztos nem mondom meg. Senki sem tudhatja hogy incike63 a jelszavam!
2015. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, mivel nem értelmes szó a jelszó, hanem egy több tucat karakternyi betű-szám kombináció
2015. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 NewFreeee ***** válasza:

Még én sem tudom a jelszavam. A gépen tartom lementve és elrejtve egy titkosított, jelszavazott fájlban. Még a mappát is úgy kell előkeresni, hogy egy kód a neve...

[link]

2015. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nálunk nem erről szól a kapcsolat, szóval nem tudjuk egymás jelszavait 24L
2015. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Konkrétan a facebook jelszavam sose mondtam meg neki (nem is kérdezte), de mivel csak néhány jelszót használok, azokat pedig tudja, nem sokat kellene végigpróbálgatnia.

Én nem tudom az övét, de hasonló okok miatt valószínűleg "fel tudnám törni". De felesleges. Nála mindig megy a gép, rajta a facebook megnyitva akkor is, ha elmegy otthonról. Ha nagyon akarom, olvasgathatom. Van akkora bizalom köztünk, hogy ebből nem csinálunk ügyet....

Nekem sem jut eszembe csak úgy a privát üzeneteit olvasni, és neki sem jut eszébe az enyémet, de ha mondjuk ő gépezik mellettem, természetesen elolvashatom, hogy miket ír. És ez fordítva is igaz.

2015. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudja és azért nem mert ha tudná, állandóan a húgommal trollkodna a nevemben!
2015. jan. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az enyém nem tudja, ahogyan én sem az övét, mert egyszerűen nem vagyunk rá kíváncsiak. Mindenkinek legyen meg a magánélete, ennyi erővel ha már tudjuk egymás jelszavát és belépkedünk, rögtön csinálhatjuk is a "Juli és Peti oldala" nevű közös fiókot... :D Én ezektől kikészülök. Nyilván nem titkolunk egymás elől semmit, őszinteségre épül a kapcsolatunk. Ha valamelyikünknek valaki ír valami vicceset/érdekeset, akkor simán megmutatjuk egymásnak, de nincs igényünk turkálni a másik privát üzenetei közt.


Más oldalakhoz viszont tudjuk egymás jelszavát praktikussági okokból, ilyen pl. a Neptun, mert van, hogy egymás helyett intézzük el az egyetemi ügyeket, ha valamelyikünknek nincs rá lehetősége.

2015. jan. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem tudja és nem is mondanám meg neki. nem azért, mert nem bízom benne vagy valamit titkolnom kéne, de ez egyszerűen nem rá tartozik. miért kéne tudnia? én se tudom az övét és nem is várom el, hogy elmondja, úgyis tudom, hogy nagyjából mit csinál, kikkel beszélget.
2015. jan. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem tudja, de lesz.rom. Én nem tudom az övét, nem is nagyon érdekel, és azt is tudom, hogy valszeg néha rácsekkol az e-mailjeimre, fb-ra így törlöm azt, ami félreérthető vagy mások kérték, hogy ne mondjam el senkinek (a barátaim elég sok titkot mondanak el nekem) és ennyi. Nem csalom meg, de ha nem hajlandó békén hagyni online akkor én így oldom meg.

Olyan édesek az emberek, sose értettem, hogy lehet lebukni interneten, minden ami félreérthető lehet, törlöd és kész... Aztán nézegesse az üres mailboxot, meg a csajos beszélgetéseket a körömlakkról, ha ettől jobban érzi magát.


23L

2015. jan. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!