Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam meg ezt?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel még régebben megismerkedtem és beszélgetünk azóta is. Eleinte nagyon tetszett és érdekelt (szerelemről nem beszélünk), viszont ez az érdeklődés már az utóbbi időkben csökkent.. Aztán jött másik alkalom, ahol meg egy másik lánnyal megismerkedtem és ő most sokkal jobban érdekel illetve jobban is megtalálom vele a közös hangot (bulisabb illetve fiatalabb nálam egy kicsivel, míg a másik idősebb) viszont még annyira nem ismerem. Az elsőnek hogy mondjam ezt el? Igazából konkrét kijelentést sose tettem arra, hogy szerelmes lennék, csak annyit hogy jól néz ki.. De szerintem ő belém zúgott és komoly kapcsolatot szeretne, viszont azt én nem. Lehet szemét vagyok de én még nem szeretném elkötelezni magam ilyen fiatalon. Ajánlatos elmondani neki, hogy én nem szeretnék komolyat vagy elég lesz ha észreveszi rajtam, hogy én úgy nem közeledek felé? 23F
2015. jan. 5. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Inkább mondd meg neki, hogy mit érzel, azt hogy nem akarsz komolyat, még fiatal vagy hozzá. De persze valahogy kíméletesen. Én ennek jobban örülnék mint annak ha nekem kell észrevenni,h már nem szeretnek velem lenni, vagy vmi.
2015. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!