Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért a megbízhatatlan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért a megbízhatatlan, nagydumás férfiakhoz vonzódnak inkább?

Figyelt kérdés
Régen azt hittem csak a hülye csitrik viselkednek így, de nem. A normális, intelligens nők is sokszor ilyen férfiakkal állnak le, és ezt nem bírom felfogni.

2015. jan. 5. 20:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%
Izgalmasabb az életük ilyenek mellett.
2015. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Megválaszoltad magadnak; mert nők, senki sem érti őket, még ők sem értik egymást.
2015. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
37%
Mert ez az evolúció, az erősebb kutya b...ik na!
2015. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%
azé, mert te itt sajnáltatod magad, azé
2015. jan. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
28%
Mert állatira izgalmasak. Mert a kiszámíthatatlanság vonzó. Mert egy dörzsölt kis g**i csak úgy árasztja magából a férfiasságot, mert manipulál. És hiába tudod, akkor is imádod. Aztán persze mikor összetörte a szívedet, akkor majd jó lesz egy megbízható férfi, de a szívedet össze akarod töretni egyszer legalább.
2015. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
31%

Ott van a jelző,hogy "nagy dumás".

Sajnos a varázslat hevében képesek vagyunk mindent elhinni a pasiknak,még amiről tudjuk,hogy kamu arról is meggyőzzük magunkat,hogy igaz(mert hinni akarunk és hiszünk benne,hogy nekünk is juthat valami igazi).

A nagy dumások ugyebár képesek a hazugságokra,képesek arra,hogy megvezessék az embereket. Ehhez egyszerű ingatag bizalom kell és jó helyzetfelismerés,hogy tudjuk,hogy mit is akar elérni vele. Sokaknak ezeket nem sikerül kiismernie a pasi meg csak dumál,dumál és rábeszéli a legtöbb nőt.Van egy határozott kiállása.

És itt most nem azokról a nagy dumás pasikról van szó,akik beszélnek össze-vissza minden marhaságot,hanem akiknek a szavai között van egy kis ész :)


Szerintem ...

2015. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
szerintem senki nem vonzódik kifejezetten a megbízhatatlanokhoz. azon meg nincs mit csodálkozni, hogy nem egy humortalan, unalmas kukával szeretnének együtt lenni.
2015. jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

NS88, csalódtam benned. :(

Kérdező: mert a nőket könnyű megszédíteni egy-egy kamu ígérettel. Hiába keresed a magyarázatot, ők is tudják sokszr, hogy át lesznek b aszva, de a média, társadalom, barátnők beléjük nevelték a tudatot, h a nagydumás pasik az izgalmas pasik...;)

2015. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
45%
Én nem vagyok egy százalékvadász, de elmagyarázná valaki, hogy az a két válasz, amit nők írtak, vagyis autentikus forrásból származik az igazság, az mitől 0%-osan hasznos? :D
2015. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Jól írták előttem egy páran. Erre vágynak, ez kell nekik. Bízni fognak ebben egész addig, amíg egyedül maradnak anyuka korukra, akkor meg már jól jönne nekik egy "jófiú" persze.
2015. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!