Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi a helyzet? Valaki valami ötlet?

Figyelt kérdés
Ugye vége a szüntetnek, újra suli. Ma semmi kedvem nem volt beszélgetni az osztálytársaimmal. Infó órán szokás szerint hülyültem a legjobb haverommal de ezen kívűl csak 1-2 mondatban válaszoltam a többieknek. Csak egy csajjal beszéltem kb 2-3 percet. Este rám írt egy másik osztálytársam hogy milyen rosszul eset neki hogy nem beszéltem vele és hogy a másik lánnyal többet beszéltem. Ez a lány egyáltalán nem izgat, de az aki rám írt ő már annál inkább. Most hogy vége a kis esti mesének az volna a kérdés hogy most féltékeny? Hol ott állítólag én nem érdeklem őt. A kis storyban mind 17 évesek vagyunk és tudom hogy házi nyúlra nem lövünk. De most akkor mi is van? Teljesen tanácstalan vagyok 17/F
2015. jan. 5. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki igen
2015. jan. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Feltekenynek tunik! En azt vallom, hogy hiaba osztalytars, igyekezz a manak elni, a kovetkezmenyekkel meg raersz kesobb torodni. 35 evesen sokkal szivesebben gondolnek vissza arra, hogy megporgettem rgy osztalytarsnot a kukkeron, aztan kerultuk egymast kicsit,minthogy feltem a kovetkezmenyektol ezert baratok maradtunk. Feltekeny, tehat jo uton haladsz, ma koszonj neki, menj oda dumalgatni, de ne vidd tulzasba, meg elkenyelmesedik, es azt hiszi,nem kell mar tepernie. :D csak ugyesen, minden eselyed megvan!

17f, sorstarsad

2015. jan. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. jan. 6. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!