Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bekeuljek ki akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Pár napja összevesztem azzal a lánnyal akiért bolondulok!!!O is talán érez valamit irántam!Hogyan bekuljek ki vele mert harag tartó,es csökönyös mint egy öszvér,es nm szeretnem ha azt gondolna hogy nm bírom ki nélküle,pedig ez így van!!!Es szeretnem ha nm csak én kezdeményeznem a bocsánatkérést!kerlek segítsetek!elore is kosz a válaszokat.
2015. jan. 6. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A talán lóf***t nem ér. Ettől még simán leszarhat, hogyha szerinted talán tetszel neki.
2015. jan. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyelj jól. Át mész hozzá viszel neki virágot , el mondod hogy nagyon sajnálod. Majd adsz neki egy csókot. Nem tudom te hogy csókolsz , de ha én lekapom a csajt nem tud haragudni rám. :) Szóval egy ilyen csókot adsz neki , majd jöhet a békülős sex. De ha vissza utassít ne fuss utána! Mert avval csak magad alatt vágnád a fát. Utánam is fut egy jó ideje egy csaj. Tapasztalatból mondom nem vonzó hanem taszító. Jó lenne tudni miért vesztettek össze. Szóval van 2 megoldásod.


1. Virág , csók , sex.

2.Lesem sz*arod , majd hidd el ha annyira fontos vagy számára ő fog meg keresni. Hiszen te már meg tetted az első lépéseket. Nem? DE

2015. jan. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szia!!!Azert vesztunk ossze mert az egyik baratnojenek irtam valamit sms-ben,es ettol felkapta a vizet!!!Most pedig a pokolba kuld!Jah es a sexel szerintem varhatok max 3-4 evet!! 14/F
2015. jan. 6. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!