Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egyszere két fiút szeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszere két fiút szeretni?

Figyelt kérdés
Ugy érzem hogy mind a kettőt szeretem új kapcsolatba léptek egy ideje es ha vele vagyok akkor minden tökéletes ugy érzem hogy szeretem de ha meg lattom a másikat hiaba nincs köztünk semmi es nem is volt egyszeruen meg szűnik minden legszívesebben oda menek hoza megolelni de valami miatt megsem teszem meg miert van ez lehetséges egyaltalan ?
2015. jan. 6. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
nincs olyan hogy 2 embert lehet egyszerre szeretni
2015. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet két fiút szeretni , csak két fiúba szerelmesnek lenni nem ... Szerethetsz te 10 20 30 embert is .. de meg kell tanulnod mi a különbség a szeretet és szerelem között.
2015. jan. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ugyanazt érzem mind kettőjük iránt
2015. jan. 6. 13:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Szóval két kukit szeretsz egyszerre. Azt mondom neked próbáld meg el dönteni hogy melyiket szereted a legjobban. Melyik lenne az akivel hosszabb távon is tervezhetsz. Döntsd el sok sikert kívánok neked hajrá!:D
2015. jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem egészen mert csak az egyikel vagyok voltam a masik sracal semmi nem tortent
2015. jan. 6. 13:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Van aki 10-et is!
2015. jan. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt énis szeretném tudni... De szerintem se lehet... Max az egyiket szeretni akarod a másikat szereted de az bonyolultabb meg az kockázatosabb
2015. jan. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehetseges de bonyolult
2015. jan. 6. 16:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Valasz engem problema megoldva. :)
2015. jan. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:)
2015. jan. 7. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!