Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 hónap után szeretnék összekö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 hónap után szeretnék összeköltözni, de Ő hajthatalan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt (30 f /34 l). Németországban él, de nagyjából sokat tudtunk együtt lenni (olyan 3 hónapot) A megoldás az lenne, ha összeköltöznénk, de nem akar. Az indokok közt van, hogy bizonytalan a munkahelye, hogy most a jövöjére koncentrál ( esetleges közös jövőre, meg akarja teremteni ehhez a dolgokat), illetve ha kimegyek, alig látnám, mert sokat dolgozik. ÖT egyelöre hátráltatnám mindenben. Mikor együtt vagyunk minden szuper, jól megvagyunk. Oké, beszéljük meg: ezen már túl vagyunk. Szakítani nem szeretnék, mert attól jobban szeretem. Mit tegyek? Hogyan lehetne Őt belátásra bírni? Még sosem élt senkivel, az elözö barátnö mély sebekkel hagyta el. Ötletek? Tapasztalatok?
2015. jan. 6. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne erőltesd az összeköltözést! Ha mégis belemegy, kényszernek fogja megélni, és az egyikőtöknek sem lesz jó.
2015. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kell neked ez az ember?
2015. jan. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem se erőltesd..Nem tudnák úgy együtt élni a párommal,hogy tudom én jobban akartam a költözést,és én hajtottam..Ő meg talán pont ezért ment csak bele..


Nem hinném,hogy itt akármit tehetnél,hogy Ő erről máshogy gondolkodjon..


Velem pl pont ilyen okok miatt szakítottak,mert a párom az életét szerette volna építeni,és én ebbe feltartottam.Szóval nem sok jóval kecsegtet ez..Neki jó ez igy,valamilyen szinten "szabad".

2015. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad erőltetni, főleg mély sebekkel, 7 hónap együttlét után. Türelem, ennyi. Esetleg keress kint valami munkát, legyél önálló.
2015. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy okos nő nem jelenti be hogy most aztán beköltözik. Ez egy egészséges férfit sokkol. Inkább apró léptekkel belopja magát (egy fogkefe, pár felső, aztán egy kis saját polcocska, aztán kettő, aztán ideiglenesen ez meg az egy igy tovabb) aztán egyszer csak a férfi arra eszmél hogy ott vagy. Trú sztori:S
2015. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!