Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik azok a szokások, amik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a szokások, amik egy lányban taszítanak titeket?

Figyelt kérdés

Nyilván már együttéléskor. Milyen tevékenységeket kerüljön a lány általánosságban? Tudom, ez egyénfüggő, de ahogy általánosságban elmondhatjuk, hogy kb senki se szereti a hisztiző lányokat, úgy gondolom a rendetlen, büdös zoknikat széthagyó lányokra se nagy a kereslet. Csak példa. Együttélésnél mi zavar titeket, urak?


És célirányzottabb kérdés: a TI párotok milyen zizije az, ami az őrületbe kerget? Kíváncsi vagyok, hátha nekem is van hasonlóm, aztán a párom hülyét kap tőle, csak én nem tudok róla.


Előre is köszönöm a válaszokat :)


2015. jan. 6. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
A tulzott hiszti.
2015. jan. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sok minden van ami zavar úgy teljes egészében az emberekben.


-fanatikusság (nem tudom elviselni)

-igénytelenség

-finnyáskodás


Csak, hogy említsek is párat.

2015. jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15 év után csak nyugalomra vágyok!
2015. jan. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

- igénytelenség

- koszosság (ezt a környezetre értem), nem tudom elviselni, ha valaki nem takarít normálisan

- hiszti, sértődés (lehessen vele normálisan megbeszélni dolgokat)

- túlzott féltékenység

- csőlátás, fanatikusság

- előítéletesség

2015. jan. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Oké, úgy érzem, félreérthetően fogalmaztam :) Nem belső tulajdonságokra vagyok kíváncsi, hanem együttéléskor ha mondjuk a lány folyton elfordítja a számítógép képernyőjét, és az titeket az őrületbe kerget (lásd: én barátom ettől idegbajt kap, pedig hát mit csináljak, azért forgatható, hogy kényelmes legyen...), vagy ha nem mosogat el minden nap, vagy ilyenek.


Elnézést a kérdés félreérthetőségéért. De köszönöm a válaszokat! :)

2015. jan. 6. 14:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy folyamatosan ítélkezik mások felett. Pl. állandóan kidumál másokat nekem, keresi bennem is az apró hibákat, amiket folyamatosan szóvá tesz (elég ha egy pohár elmosása után a mosogatót nem törlöm el, vagy egy poharat alátét nélkül teszek az asztalra), saját tökéletességét folyamatosan hangoztatja.
2015. jan. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokat hisztizik, mindenen megsértődik. Nem taszít, de a falnak megyek, ha nem képes elmondani, ha valami problémája van, csak durcáskodik és várja, hogy én fejtsem meg, hogy mi a baja.
2015. jan. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%

Engem ilyen apróságok nem idegesítenek, hogy hol nyomja meg a fogkrémes tubust, vagy merre fordítja a képernyőt. Vissza lehet fordítani, nem? :)

Viszont a mosogatás hanyagolása zavarna nagyon.

2015. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!