Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomnak nem állt fel. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak nem állt fel. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttem össze, egy pasival, aki azelőtt nagy csajozós volt, ismertük egymást régebb óta és tudom, hogy eléggé fontos neki a szex.

Nagyon szeretünk együtt lenni, szerelmet is vallott, ami egyáltalán nem jellemző rá, nem tudom, úgy érzem nagyon megakar felelni nekem, ezért nem jöhetett össze az első alkalom?



2015. jan. 6. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy túlizgulta magát, vagy nem is olyan nagy csajozós!
2015. jan. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyára annyira szeretett volna jól teljesíteni számodra, hogy túlságosan rástresszelt erre. Ilyen helyzetben az a legfontosabb, hogy te maximálisan támogasd őt, és ne csinálj viccet ebből a helyzetből, ne éreztesd vele, hogy ez ciki, gáz - mert akkor abból rendszeres probléma is kialakulhat, csupán a ráizgulás miatt. Ha aggódik, hogy nem jön össze, és befuccsol, akkor még nagyobb esély lesz rá.


Segíts neki, hogy ellazuljon, elengedje magát, ne gondoljon semmire. Érdemes neked izgatnod őt, esetleg egy szexi tánc vagy valami elterelheti a figyelmét a merevedés problematikájáról, és ha összejönnek a dolgok, akkor magabiztosabb lesz legközelebb.

2015. jan. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szpring ***** válasza:
Úgy nem állt fel a srácnak, hogy szerette volna és mégis hiába, vagy "elsült" és azért nem áll fel neki pedig a csaj szerette volna ? mert ez két külön eset
2015. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hozzátartozik, hogy 2 napig húztuk egymást, nekem megvolt a havim, és csak játszadoztunk. Akkor semmi gond nem volt, kemény is volt, állt is, minden oké volt, kezemmel segítettem neki, hogy elmenjen, de azt mondta, hogy nem akarja rám cuccolni, mert, hogy azt úgymond megalázónak tartom. Ami nem igaz, de ő azt hitte, kb 13x vissza fogta magát. Nem viccelek, tényleg nagyon meglepődtem, hogy bírja ki. A harmadik nap reggelén, mikor már nem volt annyira erős a havim, elkezdtük megint és akkor is éreztem, hogy áll neki, meg akarja, de mikor már arra került volna sor, hogy oké mehet a kulcs a zárba, nem állt. Nem sült el. Csak nem volt olyan kemény, hogy jó legyen. De utána már megint állt neki, én azt gondolom, nagyon rástresszelt.
2015. jan. 9. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!