Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nincsenek tisztában, hogy mit jelent a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Most az előbb olvastam a prostis kérdésnél ezt: "Sokkal olcsóbb, mint egy kapcsolat, és nála azt kapod a pénzedért, amit megbeszéltetek. És soha nem fáj a feje, főleg nem, egy drága vacsora után. Nem is kel vacsorázni vinni."

Szóval hogyha van egy barátnő akkor alanyi jogon bármikor bármit meg kell tőle kapni? Ha a pasi szexelni akar, a csajnak rögtön ugrania kell? A vacsora vagy az ide oda eljárás, kikapcsolódni az csak a szükséges rossz? Kábé úgy jön le, hogy csak szexre van tartva a nő.

Mikor nemrég ismerkedtem egy 26 éves férfival és felmerült bennem hogy csak szexre pályázna (ami aztán be is bizonyosodott) akkor azzal jött, hogy: ha tényleg szexre kellenék neki akkor elhívott volna teázni? Elment volna velem utána sétálni? Sőt! naponta több sms-t is miért váltott volna velem, ha csak arra menne?


2015. jan. 6. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
de most őszintén szexen kívül mi másért érdemes nőt tartani?
2015. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
most 2 hülye alapján jött tőled egy hülye kérdés...gratulálok :) neked is pont annyi eszed van mint annak 2 pasinak :)
2015. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagy gondok vannak itt az agyakban. :D
2015. jan. 6. 15:37
 4/9 anonim ***** válasza:
egy tea és egy séta a szexért nagyon olcsó!ilyenek a mai férfiak... nem udvarolnak,szexelni akarnak, de a kapcsolat az az igazi luxus...
2015. jan. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most nem azert, de jobb utana sz**ul ereznie magat az embernek, ha mondjuk szakitas tortent? Jo erzes sz*rul ereznie magat az embernek?
2015. jan. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez most a szavak kiforgatása!


Az előző kérdésben a szexen volt a hangsúly. Tehát a szex felől lett a kérdés megközelítve.

2015. jan. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A férfi is megtesz dolgokat a nőnek, amiket nem akar. A nő is megtesz dolgokat a férfinek, amiket nem akar.


A férfiaknak és a nőknek különböző dolgokra különböző mértékű vágyaik vannak.


Ha egy nőnek épp ölelés kell, a férfi meg nem akar ölelkezni, de megteszi, az jó. Ha egy férfinak éppen szex kell, de a nő meg nem akar szexelni, de megteszi, az jó.

2015. jan. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van az a jelenség, amit egyes körökben csak MNK-nak neveznek. Vagyis "minden nő ***va".


Mielőtt bárki a torkomnak ugrik, ezt nem én mondom, csak olvastam erről, sőt külön fóruma is van ennek a dolognak.


A legtöbben ismerik ezt, miszerint ha egy férfi együtt jár egy nővel (mindegy, hogy élettárs, feleség, vagy játszópajtás), akkor általában, mint jól nevelt férfi, meghívja a nőt ide-oda, elviszi vacsizni, moziba, kifizet egyes dolgokat. Na most ha ez kapcsolaton belül történik, akkor a felek nyilvánvalóan szexelnek is egymással. Ez eddig tiszta. DE! Ha egy kapcsolat úgy indul, hogy a férfi nem hívja meg a nőt semmire, csak sétálnak, meg ilyenek (tehát ami nem kerül egy forintba sem), akkor a szóba forgó nő egész biztosan nem lesz úgy ráhangolódva a férfire, mint hogyha sokkal színesebb programjaik lennének, amiket fentebb említettem.

Ez lényegében azt a jelenséget idézi, mint amikor egy ***vának fizetsz a szexért, ergo te csak "béreled" a nőt.


Elviszed mindenhova, ő pedig lefekszik veled. Ergo élvezitek egymás társaságát, miközben te pénzt költesz rá. A különbség annyi, hogy a kapcsolatban kialakul az a fajta kötődés, ami egy prostinál csak egy órányi látszatot jelent, ők csak megjátsszák, hogy kötődnek hozzánk, elvégre ezért kapják a pénzt. Ennyi.


És mielőtt jönnének a kedves hölgyek fröcsögni az álláspontom miatt, jelzem: nekem NEM EZ AZ ÁLLÁSPONTOM.


Viszont valahol bizony van benne valami. Amikor én randiztam lányokkal még zsenge koromban, és nem volt pénzem, csak séta volt, néha esetleg fagyi, akkor nem igazán jöttek össze a dolgok. Most azért kellően sok pénzem van, akárhova meghívnék egy csajt, akkor viszont 100% a siker. Lehetne nekem is az a véleményem, hogy minden nő ***va, de ez nem lesz így.


Egyébként meg lányok: micsoda arrogancia azt képzelni, hogy mindenki csak meg***ni akar titeket? Hogy minden hímnemű csak a lábatok közötti lyukra ácsingózik?

Kapjatok a fejetekhez, nem vagyunk olyan vadparasztok, mint azt néhányan gondoljátok. : )


Csókolom a hölgyek kezét!


ui.: nem azért nem volt semmi a korai csajokkal, mert bal**sz voltam


uui.: voltam már prostinál külföldön, kb 9-10000 forintért egy egész jó ágyjelenetben volt részem, és a csaj is nagyon csinos volt, a mostani barátnőmre már 10ezreket költöttem, mozi, kaja, pia, stb, és még mindig nem volt semmi, mert még szűz és nem akarjuk ugyebár elsietni, és hát én sem a szexre megyek, nemde? :D


Beszólni meg ne tessék. : )

2015. jan. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 PearlDiver ***** válasza:

Ezt kikérem magamnak az összes értelmes férfitársam nevében!

Nem tudom, hogy azok a hímek akik üzleti vállalkozásként vagy szextárgy birtoklásaként tekintenek egy párkapcsolatra, miért gondolják hogy ez jó lesz nekik, de azt sem értem hogy sok nő miért van ennyire felháborodva rajtuk ahelyett, hogy foglalkoznának a FÉRFIAKKAL.

Kedves általánosító, ignoráns, demagóg embertársaim, kérlek hagyjátok ezt abba. Magatokat is feleslegesen frusztráljátok, és a gyk-t is méltatlan kérdésekkel terhelitek.

2015. jan. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!