Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kinek kell majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek kell majd lépnie, hogy láthassuk egymást?

Figyelt kérdés
Két hete beszélgetek egy sráccal, aki Kárpátalján él. Én debreceni vagyok. Jól kijövünk. Felmerült a kérdés, hogy találkozzunk, de elvicceltük. De ha komolyabbra fordul, akkor szerintetek hogy kellene reagálnom? Jogosan gondolom úgy, hogy jöjjön ő hozzám, és ne én menjek hozzá? meg pláne, hogy útlevelem sincs, neki meg van... Szerintetek hajlandó lenne ő jönni? Vagy ha azt akarja, hogy én menjek, akkor hogy reagáljak?
2015. jan. 6. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a férfinak kell lépnie!
2015. jan. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hmmm...

tudom ki vagy szerencsere beszeltem a fiuval..

mondjuk illik a fiunak lepni de amugy nem kell utlevel h Karpataljara mehess :)

2015. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Férfiként mondom, hogy a férfinek kell lépni, ha akar valamit.
2015. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ohh egy szomszéd:DD


Ha van rá lehetőséged és meg is bízol benne,akkor lehívhatod magadhoz. Annyi a gond az egész dologgal,hogy olyan messziről inkább több napot kéne a kis városunkban töltenie mert eleve ilyen távolság mellett nem fogja megérni az,hogy egy napra lejöjjön.

Másik eset: Találkozhattok félúton,de akkor is inkább valahol el kéne aludnotok mert nem fogjátok tudni "kiélvezni" egymást.

Viszont ahhoz,hogy több napra lehív magadhoz elég jól meg kell ismerned,biztosra kell tudnod mindent dolgot vele kapcsolatosan. Camozzatok vagy ilyesmi ,aztán együtt eldöntitek :)

2015. jan. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat... még nem érzem úgy, hogy le tudnám hívni, de majd kicsit később meglátjuk :)

Amúgy, tuti, hogy kell Kárpátaljára vízum :)

2015. jan. 6. 15:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Eddig csak útlevélről beszéltél. Már vízum is kell mellé?
2015. jan. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, útlevélre értettem.
2015. jan. 6. 15:59
 8/10 anonim ***** válasza:
A másik kérdésedben még pesti voltál. Imádom ezt, minek teszed fel kétszer, másféleképpen ugyanazt???
2015. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
biztos ami biztos alapon. meg közben elkültözött Debrecenbe, hogy közelebb kerüljön Kárpátaljához :)
2015. jan. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hat utlevel csak ugy kell ha 14ev alatti vagy es ha 14alatti vagy akkor felejtsd el azt a fiut
2015. jan. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!