Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy győzzem le a félelmem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem le a félelmem?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátnőmet,nagyon jó a kapcsolatunk a szülei is rendesek velem.A lánnyal együtt akarjuk leélni az életünket:).Én 19 vagyok ő egy évvel fiatalabb.Nagyon szeretjük egymást,de nagyon félek hogy elveszítem.Ez a félelem mennyire természetes egy jól működő kapcsolatban? 2 hónapja vagyunk együtt,és konfliktus nem volt köztünk:)
2015. jan. 6. 16:42
 1/4 bambulka válasza:
Ha mindig arra gondolsz h elveszted akkor el is fogod. Inkabb gondolj a szep pillanatokra amiket eggyutt eltek at es elvezd ki oket. Ha semmi gond nincs kozotettek az jo de ha ossze is fogtok kapni az se a vilag vege. Egy kapcsolatban normalis a veszekedes.
2015. jan. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor a végén elolvastam, hogy 2 hónapja vagytok együtt, elröhögtem magam. Nem lehet így komolyan venni, amiket leírtál. Két hónap alatt nem nagy kunszt, hogy még nem volt köztetek konfliktus, ha lett volna, akkor az már kapásból kuka. A legtöbb konfliktus hosszú távon alakul ki, és természetes velejárója a kapcsolatoknak. Édesek vagytok, hogy 18-19 évesen egymással akarjátok leélni az életeteket, mi csak egy évvel vagyunk idősebbek nálatok a párommal, és mi is így vagyunk vele. Ja, mi három éve együtt vagyunk...
2015. jan. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

bambulka jól írta le.

Ne is gondolj arra, hogy elveszítheted őt.

Csak a szépre és jóra tessék gondolni. :)

Sokat beszéljetek. Félelmekről, jövőről, kettőtök kapcsolatáról, bármiről.

Tudjatok beszélni mindenről, legyen bensőséges a kapcsolatotok.

Ha konfliktus van akkor nem veszekedni kell, hanem meghallgatni a másikat és érvelni a saját igazunk mellett.

2 hónap után még ne ezen gondolkozz, hogy elveszted. Még szinte alig vagytok együtt, élvezd a vele töltött időt. :)

2015. jan. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a félelem természetes egy jól működő kapcsolatban.Na de nem 2 hónap után!Ez picit vicc kategória már bocsánat.Nem szándékom megbántani de ennyi idősen ez egy picit gyerekes nem gondolod?

20 éves vagyok és 6 éve vagyunk együtt....

2015. jan. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!