Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a rossz amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a rossz amiért féltékeny voltam a barátnőmre vagy ebben az esetben jogos? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy 4hónapja vagyok együtt a barátommal.

Nagyon jól megvagyunk, megértjük egymást stb, annak ellenére hogy a természetünk kicsit más. Ő nagyon közvetlen mindenkivel, ismert személyiség, én viszonylag csendesebb vagyok, van pár jobb barátnőm és ismerősöm de nem vagyok az a társaság középpontja.

Kisebb buliban voltunk,többnyire ismerősök közt. A barátom is ismerte őket,de én már régebbről. Ott volt az egyik jó barátnőm is, és nagyon fura dolgot hallottam/láttam, amióta elgondolkodtam,hogy tényleg olyan jó barátnő-e.

Mikor jó zene volt felálltunk táncolni,odajött ez a lány i s hozzánk, észrevettem,hogy többször szembe néz a barátommal,mikor tudta a szöveget szembe fordult vele és énekelte, vigyorgott stb.

Aztán beszélgettek valamiről én közben még táncoltam,azthiszem épp a pia volt a téma, s arra figyeltem fel,hogy a csaj kérdi tőle,hogy nem mennek meginni valamit ketten? Barátom meg rávágta,hogy nem és a lány meg mondta ,hogy jól van na és fura fejet vágott.

Ez kicsit rosszul esett nekem,de a barátomnak nem mondtam semmit.

Nem akarok fölöslegesen féltékenykedni, felhozni a témát,nem akarom hogy azt lássa,hogy én esetleg felfújom az ilyen dolgokat(már ha felfújom)ezért jobbnak láttam,ha nem mondok semmit, de kíváncsi vagyok a véleményetekre,hogy szerintetek is fura ez az egész? Ti ezt hogy kezelnétek?

Lehet csak beszélgetni akart, nem tudom, de ismerték egymást és a többi barátnőm is barátkozik a párommal,de nem ilyen szinten, ők megkérdik,hogy hogy van stb ilyen általános dolgok,de nem hívják el mellőlem inni valamit.


2015. jan. 6. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj oda erre a barátnőre, és ha később is hasonló lépést tesz, akkor beszélgess el vele erről. A barátodnak viszont tényleg ne említsd, felesleges - hiszen ő egyértelműen elutasította ezt a közeledést. Egyébként engem is zavarna az ilyesmi egy barátnőtől.
2015. jan. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta, hogy nem akkor szerintem ne hozd fel.
2015. jan. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A párom mindig azt mondja, hogy a féltékenység semmi más, mint az, hogy nem bízol a másikban. Szóval semmi értelme féltékenynek lenni. Minek stresszeled magad? Ha meg akar csalni, akkor is megcsal, ha féltékeny vagy.
2015. jan. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nagy árral kellett megfizetnem azért, hogy megtanuljam: a féltékenységnek nincs értelme. Alapvető dolog a féltékenységben, hogy az ember magában nem bízik, hogy szerethető annyira, hogy a párja kitartson mellette. Valamint azt érezteted a pároddal, hogy nem bízol benne. Az ilyen barátnő nem igaz barátnő, de mivel a párod elég egyértelműen elutasította, így megnyugodhatsz. A párodnak Te kellesz. Amennyiben még is féltékenységet érzel, egyetlen dolgot tehetsz. Légy megértő, önzetlen, odaadó és hűséges. Tehát légy olyan ember, legyen olyan viselkedésed, amivel magad mellett tarthatod a szerettedet. Különben a veszekedéssel csak a másik karjába löki az ember.
2015. jan. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!