Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom ki szedni belole?

Figyelt kérdés
Az erdekelne hogy tudom ki szedni belole,hogy egy lany zerelmes belem!??Nem akarja elmondani hogy szerelmes mert makacs,es en sem vagyok bisztos hogy szerelmes,de bisztosra akarok menni!Azt szeretnem ha valahogy kitudnam szedni belole hogy szerelmes belem,hogy o ne jojon re pl fb!Furfangos vagy erdekes,bonyolult szavakat hasznalni hogy ne jojjon ra???Kosz a valaszokat elore is!
2015. jan. 6. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Látom a nyelvtanban sem vagy biZtos. :)
2015. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A "furfangos, érdekes, bonyolult" szavak használata előtt tanuld meg leírni az alapvetőeket.
2015. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csinálj kamu profilt facen és jelöld be kezd el vele ismerkedni, aztán írd le neki azt a lányt aki tetszik'(persze lehet az is kamu) és kérd meg h meséljen arról a srácról akibe szerelmes . Így magadra ismerhetsz belőle
2015. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen is bisztos vagyok benne!A legkonyebben fejeztem ki magam!Es eloszor kedves 1 valszolo,tanuld meg mikor hasznaljak a nagy betut!!Ha jol tudom nem a mondat utolso szavaban!!
2015. jan. 6. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!