Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik furán a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik furán a barátom haverja?

Figyelt kérdés
Mikor be lettem mutatva normális volt,utána elkezdett figyelni,nézni. Rólam beszélt egy másik haverjának,aki aztán közelebb jött, és megnézett. Aztán utána is többször láttam, hogy ha felbukkanok elkezd nézni. Vagy,éppen rólam beszél,annak akivel van,mert akkor ketten néztek. Már mások is megjegyezték,hogy néz. Újabban el is mosolyodik ha meglát. Ha a barátom ott van,akkor más,akkor kb rám se néz. És,olyankor volt,hogy nem is köszönt, arrébb ment. Ha meg hárman indultunk hazafelé,akkor méterekkel előrébb ment, pedig egy irányba lakunk.
2015. jan. 6. 17:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Én 18 vagyok, ők 20évesek. Fél éve leszünk lassan együtt, azóta ez megy.
2015. jan. 6. 17:49
 2/4 anonim ***** válasza:
autista
2015. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
és a barátodnak mennyire közeli haverja ő? amúgy meg társaságban kerek-perec kérdezz rá kicsit humorosan hogy "mit nézel?" és kész.
2015. jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jóban vannak,de nem annyira közeli.
2015. jan. 6. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!