Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szeretem ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretem ha a párom jön velünk bulizni?

Figyelt kérdés

Sokszor zavar ha ott van a barátom a buliba és sokszor nem is akarom, hogy jöjjön velünk.

Viszotn leszögeznék valamit NEM AZÉRRT, MERT PASIZNI AKAROK! Mikor nincs ott, eszembe sem jut é csooszor bezsélünk közbe, ha bármi vicces vagy fontos történik, rögtön megirom neki messengeren.

Akkor se "kavargattam" bulikba mikro 4 évig egyedülálló voltam, szóval gondolom sokan ezzel kezdenék, de közlöm...alapból nem vagyok az a tipus aki buliba szed fel pasikar és soha nem csaltam meg snekit, nem most kezdeném el, mert úgy érzem a mostani barátom az igaz és szeretem.


Mégis furcsállom ezt a dolgot! mikro ott van, ugy érzem pesztrálnom KELL, foglalkoznom KELL vele h ne unatkozzon, pláne h nem ismeri nagyon a társaságom és nem is szereti azokat a bulikat ahova járok. Valahogy frusztrál és korlátozva érzem magam és ugy érzem vele KELL foglalkoznom de én azért mentem oda h a többiekkel legyek.



Ettől független én szivesen találkozom az ö társaságával, megyek az ő bulijába és vagyok velük és akkor viszont nem érzem ezt.


Ez normális vagy hülye vagyok?



2015. jan. 6. 17:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
teljesen normális, hogy hülye vagy
2015. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Hát ha nyűg a párod, nem is szereted
2015. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom amiatt amit a második bekezdésben írtál, mert bulizni akarsz de ha látod, hogy ő nem érzi annyira jól magát akkor annyira nem tudsz te sem felszabadultan bulizni. De ha nem szereti azokat a bulikat ahová jársz akkor miért megy veletek?
2015. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
39%
Vagy csak azért érzed feladatodnak a folyamatos pesztrálást mert félsz, hogy ha unatkozik akkor csajozni kezd.
2015. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Viccen kívül néha a legjobb kikapcsolódni bulizni úgy ha csak a barátaiddal vagy, teljesen más.


Kell külön is lenni.

2015. jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Abban az esetben, ha meleg vagy, a társaság csak gyarapszik, annál nagyobb a móka. Ellenkező esetben pusztán hülye vagy. Pont.
2015. jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#1 gratulálok! TE minek vagy egyáltalán ezen az oldalon?

#2 Te el sem olvastad ezekszerint amit irtam

#3 Mert neki nem annyira van már baráti társasága és hát most üljön otthon negyedül szombat este mig n bulizom? nem mindig jön el és meg is érti ha ne akarom, hogy jöjjön de rosszul érzem magam olyankor és inkább hivom, hogy legyen velünk

2015. jan. 6. 17:58
 8/19 anonim ***** válasza:
Bocsi kérdező, de meglátásom szerint te nem szereted a "barátodat"... Ha szeretnéd, akkor nem akarnál nélküle kikapcsolódni! Én már tuti dobtalak volna!
2015. jan. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#7: Hogy az álintellektüel emberek jobban érezzék magukat.
2015. jan. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
abban biztosak lehettek h nagyon szeretem pt, ezt direkt le is irtam még a kérdésbe mert tudtam h ezzel jön majd csomo ember. 100%ig biztos vagyok az érzéseimben, ez ne volt kérdés!
2015. jan. 6. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!