Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Mit szóltok, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit szóltok, ha az első aktusnál derül ki, hogy a pasi nem borotválja/nyírja/szőrteleníti az intim részeit?

Figyelt kérdés

Kiábrándító? Szóltok érte? Egyáltalán elvárás hogy borotválja? Ha szóvá teszitek akkor azt hogy?


Leginkább 20-32 közöttiek válaszát várom. Kort is írjatok. Köszi.


2015. jan. 6. 19:16
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nálam nem elvárás.
2015. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lepontoztak már egy párszor emiatt, már válaszoltam egy-két ilyen kérdésre. De hát vélemény. Nekem mindegy, hogy mekkora, csak ne az a természetes dús, erős, hosszú dzsungel legyen. Nyírja lejjebb egy kicsit, hogy jobban lehessen simogatni, hogy érezzek is valamit. Nem muszáj a csupasz, a borosta sem, csak rövid legyen. Kívánatosabb is, ha nem lepi be egy bunda.
2015. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
engem nem érdekel szőrös vagy sem. ahogy ő szereti olyan legyen. de az enyémbe se szóljon bele
2015. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A nagy bozót nekem nem tetszik,még nem volt ilyen problémám szerencsére senkivel:)

Levágnàm neki rövidre,ha megengedi:D

2015. jan. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem elvárás, sőt inkább szőrös legyen mint teljesen szőrtelen. De a szőrtelen sem ábrándítana ki csak megmondanám neki később, hogy inkább hagyja megnőni.

23

2015. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Na ezt nemhittem hogy normális válaszok lesznek. Külön köszönet érte! Mindenkinek ment a zöld!
2015. jan. 6. 19:29
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem elvárás, de én amellett vagyok, hogy azért ne legyen bozont. Nem kell nagyon rövidre vágni, 2-4 centis szőr még nem zavar.

Egyszer volt dolgom olyannal, aki nagyon szőrösen hagyta, elment a kedvem az egésztől, amikor hozzáértem. Nem tettem szóvá, egyszeri alkalom volt úgyis. Ha párkapcsolatban ilyennel kerülnék szembe, biztos megkérném, hogy vágja rövidebbre, hogy jobban hozzáférhessek .

2015. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

4# van pasid?

ez tetszene egy farokszőrtelenítés a csajomtól..

2015. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

általában előtte szoktunk ilyenekről beszélni, és ott kiderül, hogy részemről elvárás

azt vettem észre, hogy a fiatalabbak, 20-25 között nem adnak az ilyenre, nekik gyakran dzsungeles, a 35-40-esek szoktak erre figyelni

kérdésedre válaszolva ha meg meglátom, megmondom, hogy engem ez így taszít

24L

2015. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten a természetes szőrzetet szeretem.


30/N

2015. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!