Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónap együtt járás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónap együtt járás után Valentin-napkor még korai lenne lefeküdnöm vele? 16/L

Figyelt kérdés
(szüz vagyok)

2015. jan. 6. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
igen korai lenne
2015. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

te tudod mi 1 hónap se telt el és lefeküdtünk :)


és máig együtt vagyunk. ő 16 volt én 19.

2015. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valentin-nap után egy nappal már nem lenne késő!
2015. jan. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
vagyis korai
2015. jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Ezt te tudod, ha neked megfelelőnek tűnik az alkalom, akkor nem.
2015. jan. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
A kor nem számít és úgy igazából az sem mióta vagytok együtt. De ha szűz vagy, akkor az elsőre örökre emlékezni fogsz. Biztosnak kell lened benne, hogy tényleg szereted a srácot és bízol is benne. Ha a srác erőlteti, akkor nem vagy neki elég fontos, ha biztos a kapcsolatotok tud ő még várni. Persze ha úgy gondolod kész vagy rá akkor nem korai. Ellenben csak azért mert Valentin nap lesz még nem kell úgy érezned helyes ha lefekszel vele vagy ez egy jó alkalom.
2015. jan. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
3 hónap után szerintem már illene 24L
2015. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Buford Tannen ***** válasza:
22%
#7 ja persze de nem 16 évesen .....
2015. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Egyébként egyáltalán nem erölteti. Biztos együtt fogjuk tölteni a napot és ez egy jó befejezés lenne :) még van addig egy hónap, igy is nagyon nehezen fogjuk vissza magunkat mind a ketten
2015. jan. 6. 20:03
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Én azt nem értem, miért pont valentinnap?

Meg miért kell bármihez is kötni ? :)

A szex spontán dolog, nem kell előre betervezni, majd jön, amikor jönnie kell, ott, abban a pillanatban késznek fogod rá magad érezni, és akarni fogod.

2015. jan. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!