Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baratnom kiszeretet belolem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnom kiszeretet belolem, visza szerethet belem?

Figyelt kérdés
3 eves kapcsolat.Nagyon nagy szerelem. 1honapja oszevesztunk. Akart bekulni .. en nm akartam elsore. Utana en mentem hogy bekujunk ki es mar idot kert nm tudta mit akar. Utana sirtam , bogtem konyorogtem. Es most ot tartunk hogy beszelni se akar mar velem. Es hogy lezarta orokre. Egyes baratai szerint jol van, elvan az uj eletevel. Sose volt meg ijen ha oszevesztunk habar akor sose sirtam neki.Tipek , Velemeny segitsetek kerlek nagyon kivagyok bukva.(mellekesen, tegnap elot ongyilkos hajlamot vegeztem amit megbantam, ez gondolom roszul tetem a viszaszerzese erdekeben,terhes ish volt, de azt hittem elment ,de szentul alitja hogy nem es hogy csak veszelyeztetet terhes, de enek elenere ish nem akar szinte bexelni se)
2015. jan. 6. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
biztos az ékezetekért rajong.
2015. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt a rézfánfütyülőjét neki! Mi folyik itt Gyöngyösön?
2015. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

maradjunk a fő kérdésnél csak sztem, az még talán kivehető. :D


na, szóval, képzeld el, h megutálsz vmi kaját, akkor azt utána hogy eszed meg újra? vmi nagyon profi szakácsnak kell feltálalni neked, s nagyon gusztusosan, h megedd újra, nem?

2015. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!