Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mit szoktatok adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szoktatok adni a barátotoknak a szülinapjára?

Figyelt kérdés
Most lesz a születésnapja,de már nem tudok mit kitalálni. Most lesz 20 éves,ha számít. Kiváncsi vagyok,hogy ti lányok miket szoktatok adni a pasitoknak ajándékba? Jöhet bármilyen ötlet.

2015. jan. 6. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
általában ajándékot
2015. jan. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem mondod?

F*ck logic

2015. jan. 6. 21:07
 3/6 anonim ***** válasza:

mivel én általában valami ruhaneműt kapok tőle, vagy ilyen olcsóbb ékszert (pár ezer forintost), így leginkább én is ruhaneműt veszek neki, alsónadrág az faintos, mert annak minden pasi örül, már ha tudod mi az ízlése :D


főleg ő hogy napi 2x is cserél, így ez fogyócikk :D

2015. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 opened paradise ***** válasza:
Én arra semmit kaptam,mindig jó aji :/ :D
2015. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fingkirály ***** válasza:

Napi kétszer cserél?????


Nem lenne egyszerűbb napi egyszer (mondjuk reggel) alaposan megfürdeni? Akkor nem kell napi három alsónadrág...kivéve ha a barátod napi kétszer besz*rik :)

2015. jan. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel meg nem vagyok azota egyutt a baratommal hogy szuleesnapja lett volna bar kozeledik, en kabatot azeretnek neki venni amit regota kinezett de sosem volt mereteben az uzletben.. karacsonyra varrtam neki egy nagy parnat ami a kedvenc dolgat formazza illetve egy koktel barba valo adagolot rendeltem neki, mindkettonek nagyon orult foleg h decemberben vizsgazott mixerkent, a parnanak pedig azert mert egyedi, es hogy en "kinlodtam" vele:) remelem sgithettem
2015. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!