Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem tudja milyen körülmények között élünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy bár jól élnek,de egy nagyon rossz lakásban laknak a szüleim. A párom soha nem találkozott velük, de ha meglátná a lakást ahol felnőttem rosszul lenne. Ha mondjuk megszeretné ismerni a szüleim és eljönne a szüleim lakására mit tegyek? Nem mondtam neki el soha hogy ilyen rossz lakásban laknak a szüleim. Én a szüleimtől külön lakom.
2015. jan. 6. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg áruld el neki, amit nekünk. A végén még értékeli, h őszinte vagy.
2015. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha szeret olyannak fogad el amilyen vagy és a szüleid veled járnak. Erről nem te tehetsz és ezt meg is fogja érteni :)
2015. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
fesd ki a szobákat gyorsba
2015. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem élünk rosszul a mindennapokban,de a lakásra évek óta nem költöttek és nagyon rossz állapotban van. Senki nem gondolná rólunk ezt, miközben nem is lakunk rossz környéken. De a lakás nagyon le van lakva. Szégyelem is ezt :(.
2015. jan. 6. 21:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha meg szeretne ismerni, akkor a talalkozot ossze lehetne hozni semleges terepen, vagy ugy, hogy at mennek szuleid hozzad es ott.
2015. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam hogy lehetne találkozni semleges helyen is.

Én se voltam soha a szülei lakásában pedig jó ideje együtt vagyunk.

2015. jan. 6. 21:22
 7/8 RRR ***** válasza:
lehet,hogy nála is ez a helyzet ,mint nálad
2015. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként sem a gyerek tehet erről, de te még csak nem is Velük élsz. Ne tegyél semmit, kezeld természetesen, hiszen ez a valóság. Nem kell sem magyarázkodni, sem titkolni. Aki ez alapján ítél meg TÉGED, azzal nem is érdemes együtt lenni.
2015. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!