Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ellaposodás?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom, hogy ellaposodik egy kapcsolat, monoton lesz, frissíteni kell. De ez mit jelent?

lehet butaságot kérdezek, de ha én pl. szeretek valakit, azt mindig szeretem, nem? Amíg szeretem, addig az újítások magától jönnek.

pl.: a barátommal 3 éve együtt vagyok, de nagyon szeretem még mindig, így magamtól sütök neki néha, meglepem apróságokkal, elhívom fagyizni, figyelek a külsőmre, szóval ezek nekem magamtól jönnek.

Amíg ő is kedves velem addig nincs baj. Nálunk egyedül akkor laposodott el, amikor a stressz miatt visszavett a szeretetből.

Tudom, butaság, de mit jelent az ellaposodás? Hogy megunjuk a párunkat? vagy, hogy minden szürke, egyhangú?

Annyiszor olvastam, hogy ellaposodtak a kapcsolatok, sőt, barátnőimé is, hogy kissé félek.

Egy kapcsolatnak az örömről és szeretetről kell szólnia, nem?


2015. jan. 6. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell egy jó firmware update.
2015. jan. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lapáttal ütik és ellaposodok. például a patkány.
2015. jan. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van, azt, hogy minden szürke, egyhangú, megszokott... uncsi :) Olyan magától értetődővé válik, hogy együtt vagytok, pedig ez nincs így, a kapcsolatért mindig mindkét félnek tennie kell és ezt felejtik el nagyon sokan!
2015. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De olyan cuki normálisnak tűnsz, h adok egy értelmes választ is.:D


"Egy kapcsolatnak az örömről és szeretetről kell szólnia, nem?"


Pontosan erről kell szólnia. ha passzolnak az ösztöneitek és megfelelő szellemi táplálékkal is el tudjátok látni egymást, akkor nem lesz gond holmi "ellaposodással".

2015. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!