Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a helyzetben melyik fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben melyik fél a hibás?

Figyelt kérdés

A fiú és a lány megismerkedtek, majd kavarás után a fiú azt mondta, hogy nem akar semmit, mert vissza akar menni az exéhez.

A lány ezt elfogadta. 1 hónapra rá a lány felköszöntötte a fiút, majd elkezdtek beszélgetni, a fiú átment hozzá, minden rendben volt, aztán egyszercsak a fiú azt mondta h mégsem jön be neki a lány.

Eltelt 1 hét újra beszélgettek, aztán a fiú megint azt mondta, hogy hagyják egymást. Újabb 2 hét után a fiú beállított a lányhoz, hogy vele akar lenni és adjanak ennek egy esélyt. 1 hétig minden jó volt, de aztán a fiú megint meggondolta magát. Erre a lány, jó hosszú és sok levélben megírta, hogy mi a véleménye a srácról. Majd kis idő múlva írt egy levelet, hogy nagyon hiányzik neki a fiú és jó lenne ha barátok lehetnének. Erre a fiú lepszichopatázta a lányt, meg azt mondta, hogy nem normái dolog h a lány rendes.

A lány megajándékozta a fiút karácsonykor, de a fiú meg sem köszönte.

Közben kiderült, hogy akárhányszor meggondolta magát a fiú, mindig azért volt, hogy az exének adjon egy esélyt + van egy havernője, aki folyton a lányt okolja.

A lány pszichológushoz jár, mert komoly önértékelési gondjai vannak, ezt tudta a srác, és mindenkinek azt mondta, hogy a lány bolond.

Most a fiú utálja a lányt, a lány meg össze van törve és nem érti, hogy mit tett.

A lány mindig a fiú mellett állt, a fiúnak elég sok lelki problémája volt abban az időszakban, annak ellenére, hogy nagyon sokszor bántotta, meg elmondta mindenféle rondaságnak, meg, hogy az exe mennyivel jobb csaj volt (pedig ez nem igaz, ez nem elfogultság, de egy alacsony, kopaszodó, rohadó fogú, magára igénytelen lányt, ne állítsunk szembe egy szép, dekoratív, igényes lánnyal, mert szerintem nem egy kategória).


A lány a barátnőm. Hogy viselkedjen a fiúval? Szerintem a srác egy kretén, de nyílván az én szívem a barátnőmhöz húz, ezért kíváncsi vagyok kívülállók véleményére is.


2015. jan. 6. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindketten. A srác barom, a lány naiv.
2015. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el teljesen, de szerintem te vagy a hibás.
2015. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Le kellene sz*rnia a fiút innentől.

Ezt még a vak is látja, hogy a srác csak kihasználta szegényt.

A lány meg nagyon naiv volt, remélem tanult belőle.

2015. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 RRR ***** válasza:

az

felejtse el egy életre ezt a retardált barmot

2015. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na most mond meg a barátnődnek,hogy ezt hagyja abba a fiúval. Jobbat érdemel annál az idiótánál.
2015. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!