Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PearlDiver kérdése:

Mik a tapasztalataitok a szünettel egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Akik tartottak már szünetet valamilyen probléma miatt - akár szünetnek neveztétek, akár nem - mi volt vele eredetileg a célotok? Hogy ment, nehéz volt? Meddig tartott? Meghozta a pozitív eredményt? Vagy inkább a szakítás felé sodort?

Szerintetek érdemes adott esetben felfüggeszteni a találkozást? És ha igen, milyen körülmények között, milyen szabályokkal? Vagy éppen szabályok nélkül?

Írjatok kérlek nemet és kort. (én 25/F)



2015. jan. 6. 23:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szünet = szakítás
2015. jan. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Na most ha nekem van egy mikróm, és elromlik, három alternatívát látok:

1. Kidobom a bánatba az egészet, és beszerzek egy újat.

2. Megjavítom

3. Rájövök, hogy hidegen is finom a kakaó, nem is kell mikró.

Mindháromnak megvan a maga létjogosultsága, de annak, hogy fogom a mikrót, kiteszem a házból, miközben már nézegetem a MediaMarktban az újabb tipusokat és szimultán keresem a megoldást arra, hogy megjavítsam a régit... szerintem az a legértelmetlenebb húzás, mert 99%-os valószínűséggel úgyis új mikrót veszek, hiszen, ha valami egyszer elromlott, biztos, hogy elromolhat még egyszer, és mint tudjuk, ami elromolhat, az előbb- utóbb el is romlik.

2015. jan. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát jah ha nem is egyenlő de olyan mint egy előkészítő tanfolyam... Persze az értelme az hogy hátha jobban értékelitek egymást...szóval hát jah nagyrészt rájönnek h jobb a másik nélkül
2015. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szakítás lett a vége.

22/L

2015. jan. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#2 ugyan sántít a hasonlatod, de menjünk bele... mi van akkor, ha az elromlott mikró egy nagyon jó típus, alapvetően jól működik és csak egy kis alkatrész égett ki benne? És mondjuk addig rakom ki, amíg meg nem érkezik a pótalkatrész?
2015. jan. 7. 00:57
 6/13 anonim ***** válasza:

nem a hasonlatot író válaszoló vagyok de azért leírom a véleményem.

tehát csak aztán rá ne jöjjön az egyik h még sem kell az az alkatrész, vagy még az alkatrész megérkezése előtt az egyik úgy dönt vesz inkább mégis egy újat ha már "akciósan" belebotlott épp egy igen szép példányba

2015. jan. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A mikrós vagyok. Bízom benne, hogy hamar hozzák a kérdéses alkatrészt, ráadásul pontosan tudom, hogy ha megérkezik mit kell vele csinálni, így értelmét nem látom annak, hogy addig kitegyem a házból. Elég suta válasz, elismerem, de érdeklődnék, hogy egy kapcsolatban mi lehet az, ami megoldja a problémákat, de ma nincs rá lehetőség, holnap sem lesz, de holnapután már igen.
2015. jan. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szünet nem jó ötlet. Látom, hogy nagyon metaforákkal beszélgetünk, és próbáltam a mikrós válaszodból kivenni, hogy mi a helyzet. :D

Tehát a leányzó úgy ahogy van (pótalkatrész nélkül) nem jó. DE: nem küldenek pótalkatrészt!!! :(

Sajnos az van, amit látsz, és ha úgy nem jó, ahogy van, akkor hiába van szünet, javítgatás, akármi, mert ő olyan, és nem lehet megváltoztatni vagy kicserélni egyes tulajdonságait.

Volt már szünet, utána újra összejöttünk, boldogság volt pár hónapig, majd újra előjöttek ugyanazok a problémák.

Ezt buta módon kétszer is el sikerült játszani, de tudjuk be annak, hogy csak 20 éves voltam. :)

Ha valami nem megy, próbáljátok megjavítani EGYÜTT, ha nem sikerül, akkor meg szakítani kell.

De ez csak az én egyéni véleményem.

22L

2015. jan. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom, hogy együtt kell megoldani a problémákat.

De ha a barátnőm folyamatosan azt érzi hogy mellette vagyok, mindent elviselek, mindent megbocsátok függetlenül attól hogy mennyire bánt meg, akkor joggal gondolhatom úgy hogy talán jót tenne neki egy kis önálló gondolkodás, amikor nem vagyok ott hogy vagy eltereljem a figyelmét, vagy tálaljam neki a kész elméleteimet. Úgy érzem, túlságosan rám támaszkodik és jobb lenne ha magabiztosabb lenne.

Emellett persze szeretjük egymást, rengeteget kommunikálunk, nem hidegültünk el vagy ilyesmi, tehát nem egy halódó kapcsolat utolsó rúgásait kell elképzelni.

2015. jan. 8. 20:06
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem az a szeretet lényege, hogy mindig mellette állsz, mindent eltűrsz és mindent megbocsátasz? Szerintem igen.

Legcsúnyább dolog, mikor feltételhez van ez kötve. Melletted leszek, ha ilyen meg olyan leszel... Ez nem szeretet! Tényleg az a véleményem, hogyha nem tudod úgy ahogy van elfogadni, akkor hagyjátok egymást. Ha már valakit meg kell változtatni, meg pitiztetni kell ahhoz, hogy érezze, hogy mindig mellette állsz, az már régen rossz.

2015. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!