Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen személyes ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen személyes ajándékot adtál már a párodnak?

Figyelt kérdés
Ötlet gyűjtésen vagyok. Ki milyen személyesebb ajándékkal lepte már meg a párját? Kort és nemet is légyszi. Én a nő vagyok egyébként. Aki nem ötletelne, hanem csak mellé beszélne, az inkább ne is fárassza magát. Köszönöm
2015. jan. 6. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Várj, kipróbálom.

Tyűűű, ez tényleg fárasztó volt ://

2015. jan. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Cumshot
2015. jan. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Saját helyet a falon.


Üdvözlettel VIII. Henrik.

2015. jan. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Masnit kötöttem a farkamra
2015. jan. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Egy éves évfordulónkra, elmentem szinte minden helyre ahol együtt jártunk, lefotoztam,kinyomtattam a képeket.

Vettem egy kisebb meretu naplonak megfelelô kemény fedeles füzetet. Beleragasztottam a képeket és minden helyszin melle leírtam ,miért szeretem azt a helyet ,mit éreztem amikor ott voltunk,mit csinaltunk ott stb stb.

Eléggé meghatódott tôle :)


20L

2015. jan. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tavaly karácsonyra:

- Doctor Who poszter - tele van a fala poszterekkel, imádja őket, és a DW a kedvenc sorozata

- vízipipadohány

- egy csomag békás gumicukor, mert egyszer egy buliban azt afeladatot kapta, hogy meg kell ennie belőle egy tányérral, olvasztva


Tavaly szülinapjára:

- torta húsból :D nem édesszájú, de mégis torta kell a szülinaposnak

- kartonból és fából csináltam neki egy kis csillagrombolót (star wars), mert mindig poénkodott, hogy vegyem meg neki azt amit a lego boltban látott (több 100ezer ft)


Most karácsonyra

- Lego Batman videojáték - egyszer egy plázában voltak kitéve konzolok, egész délután ezzel játszottunk mert poén volt :D

- a kedvenc játékából a kedvenc karaktere egy főnixmadár, azt varrtam meg, és tettem egy papír gömbbe (a játékban néha átmegy egy gömbbe és újjászületik)


Szülinapjára még gondolkozom mit kap, szerintem egy Nintendo-s pólót, meg csinálok neki valami apróságot :)


Az exem repülőmániás volt, neki egy tenyérnyi kis kétfedelűt csináltam fából. :D


20/L

2015. jan. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Beleraktam a lőcsömet a szájába. Ennél személyesebbet nem is adhatnék.
2015. jan. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Magamat:)
2015. jan. 7. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!