Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöhet?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik de a szülei azért eléggé megválogatják kivel járhat. Pl:ne cigizzen ne legyen tetkoja pircingje. Ezek közül van tetkom a karomon és pircingem. És ö nagyon be akar mutatni a szüleinek. Mit csináljak?
2015. jan. 6. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
halaszd, hagy készítse elő a terepet, és hagy lágyítsa a szüleit, és hagy halljanak rólad sok-sok jót. akkor elnézőbbek lesznek. fordított szitu volt a nővérem és a palija között, ott a nővérem volt a nehezebben elfogadható. a gyereknek már kinézték a gazdag családból származó gyönyörű csajt erre nem sikerült a dolog. 1 év után fogadták csak el, de mára elmúltak a feszültségek. egy erősebb kapcsolat túléli ezt.
2015. jan. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nincs jo hirem sokat verekedtem régen és még cigiztem is....régen!
2015. jan. 6. 23:37
 3/6 anonim válasza:
Szerintem próbálj közelebb kerülni a szüleihez hogy lássák hogy jó fej vagy, meg télleg szereted a csajt, és attól hogy tetkod meg pirszinged van attól ha jó fej vagy a csajjal meg velük is akkor egy idő után meg kedvelnek
2015. jan. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És van néhány olyan haverom de miatta öket is leráztam
2015. jan. 6. 23:38
 5/6 A kérdező kommentje:
De a szülei gyorsan itélkeznek
2015. jan. 6. 23:39
 6/6 anonim válasza:

Ez télleg szép dolog tőlled

Ha télleg szereted a csajt akkor mutasd meg a gonosz szüleinek hogy igen is harcolsz a lány-ért és szereted

Sok szerencsét :D

2015. jan. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!