Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen kapcsolat ez, minek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kapcsolat ez, minek nevezzem?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve vagyok a pasimmal.

A szexben vhogy nem vagyunk egy hullámhosszon. Én kívánnám, de ő vhogy nem tudja azt adni (vagy nem is akarja) és így elég ritkán mentem el. A vége felé már egyáltalán nem. Olyan erőltetettnek tűnt. Meg maga a hozzám állása is olyan volt, amilyen :/

Aztán közölte hogy hagyjuk rá. Válaszom rendben. És úgy állított be, mintha én lennék a béna a szex területén. Felvilágosítottam, hogy velem ilyen még nem történt, meg hogy én hogy szerettem volna.


Majd a "szakítástól" kezdve, minden nap keresett, érdeklődött utánam (sűrűbben mint eddig)

Aztán vmelyest megbeszéltük a dolgokat, bár konkrétan arra nem válaszolt hogy mit akar tőlem. De sztem még maga sem tudja.


Így úgy gondoltam még egy esélyt kap ez a kapcsolat, meg Ő is.

Azóta azt veszem észre hogy jobb a kapcsolatunk, figyelmesebb, több időt akar velem tölteni. Tehát azon a téren minden oké.

Viszont ami zavar, hogy kb már 2 hete nem szexeltünk, pedig alkalom lett volna rá trillió!

Nem kívánhat?? Vagy tart attól hogy ez sem úgy sülne el mint az eddigi? De hogy ennyire ne kívánja a szexet!! :O

32 évesen még aktívnak kellene lennie, éjjel nappal!!! Még bányarém sem vagyok!! :)

Volt hogy kezdeményeztem, de mint egy szégyenlős kisfiú, odarakta a kezét, pedig már kemény volt!

Nem merek ennél jobban kezdeményezni, talán megvárom hogy Ő.

Vagy akkor mire kellek neki??

Mi van ezzel a pasival???


2015. jan. 7. 07:01
 1/1 anonim ***** válasza:
hát ez egy jó kérdés :S talán tényleg kicsit fél hogy nem tud majd teljesíteni?! Vagy esetleg nem lehet hogy van valami egészségügyi problémája ami miatt nem megy ...??
2015. jan. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!