Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátomnak tudom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátomnak tudom, hogy nem tetszenek a melleim, megéri megcsináltatni őket?

Figyelt kérdés

Nagyon picik, neki meg a nagyok tetszenek. Nem érezteti ezt velem, azt mondja elfogad, de jobban tetszene neki, ha nagyobb lenne. A szilikonosak is tetszenek neki.

Vele tervezem leélni az életem, szerintetek megcsináltassam, hogy kedveskedjek neki, és olyan melleim legyenek, amiket elfogad, és szeret, hanem amiked nagyon imád és szeret?

Pénzem lenne rá, és nincs az elveim ellen.

22/N


2015. jan. 7. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem csináltatnám meg, főleg nem más miatt!
2015. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Hiába mondják, hogy szeretik a kicsi mellet, valójában mindegyik minimum C-s melleket akar.
2015. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Csináltasd ;)
2015. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én vele beszélném meg először, nem csak beállítanék egy nap 3x akkora mellekkel. Ha nem sajnálod rá a pénzt, akkor csináltasd.
2015. jan. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

MAGAD miatt csináltasd meg, ha nem tetszik, ne más miatt!!

Egyébként meg ha elfogad, akkor meg mi a probléma? Csak azért, mert kicsik a melleid? És ha most megcsináltatod, és jön valami más, ami "nem annyira tetszik neki", akkor te mint (bocsi), pincsikutya, azt is meg fogod csináltatni?


Gondolkozz el ezen egy kicsit!

2015. jan. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha tényleg mindkettőtök jobban érzi magát ettől, és anyagilag sem gond, akkor csináltasd.
2015. jan. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha van pénzed rá akkor te alapból szerencsés lány vagy.....de azt is tudod hogy 4-évente cserélni kell?csakmert én férfiként ezt szimpla internetes szörfözésből már rég tudtam, míg nőismerőseim hüledeve mesélték hogy "képzeljétek a sebész szerint ez vissza-visszatérő kiadás lesz... "
2015. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges ...

Aztán meg vége lesz a nagy lámúrnak jön egy másik pasi ,akinek meg esetleg nem fog tetszeni mert a természeteset kedveli.

Azt mondod a nagy mellekre gerjed a barátod,mégis veled van,akkor most mi is az igaz?

2015. jan. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
#7: olyan jó pénzes férfit kell találniuk akik fizetik nekik az ilyen plasztikát, mert nekik is érdekük, hogy nagy melle legyen az éppen jelenlegi nőjüknek.
2015. jan. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na és most beindult a feminista duma, és kézzel tapintható a makacsság, hogy "hátpedig én má' azér' se"...
2015. jan. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!