Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Van egy lány, tőlem 4 évvel idősebb, és együtt vagyunk már kb 4 hónapja.

Már nem érzem azt mint az elején, múlthéten ráadásul megijedtem mert azt hittem terhes. Mondtam neki, hogy szedjen fogamzásgátlót, még is fizettem volna neki mindig. Ő nem hajlandó elmenni a nőgyógyászhoz, arra hivatkozva, hogy "nincs ideje".

Aranyos lány és sajnálnám dobni, viszont már nem szeretnék együtt lenni.

Azonban félek, hogy ha szakítunk, valami hülyeséget fog csinálni... (Kukájában van egy használt koton.)

Ti mit tennétek a helyemben?


2015. jan. 7. 17:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*ki is fizettem volna neki
2015. jan. 7. 17:22
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vidd le a szemetet.
2015. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
És miěrt ilyen ijesztô egy használt koton?
2015. jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De nemtudom hogy bebiztosította-e már magát, mondjuk máshová is elrakott egyet, mert a környéken már volt rá példa...
2015. jan. 7. 17:25
 5/14 A kérdező kommentje:

na vajon miért?

Gondolom teherbe ejtteti magát vele, aztán az isten se mossa le rólam, a gyereket, meg a gyerektartást.

2015. jan. 7. 17:26
 6/14 anonim ***** válasza:
Neked tényleg ennyi eszed van? Szerinted a kis g...cseppeid a kotonban örökké élnek? Miután távozott belôled, már akkor nem termékenyítő képesek. Istenem minek szexel az ilyen,aki ennyire semmit nem tud a szexrol.
2015. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Most arra gondolsz hogy esetleg a használt koton tartalmát felhasználná arra hogy teherbe essen?Háát nem tudom ez fizikailag és biológiailag mennyire kivitelezhető.Vedd ki,tegyél bele majonézzel töltöttet,és mosolyogj.
2015. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ez jóvolt :D
2015. jan. 7. 17:30
 9/14 anonim ***** válasza:

Vagy azt csinálod, hogy nem szexelsz vele és egy idő után már életképtelenek a spermiumok (max. 24 óra kétlem, hogy tovább életképes maradna).

De egyébként meg..... nem hiszem, hogy a mai gumióvszerek ne lennének belül spermaölő szerrel ellátva.

2015. jan. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ez igaz, hallottam ilyesmit. Mármint a spermaölő részére értem.
2015. jan. 7. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!