Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a párotokkal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a párotokkal ha bejelentené hogy szerepelni fog a tv-ben valami szenny műsorban?

Figyelt kérdés
Ilyen valóvilág és társai műsorokra gondolok.
2015. jan. 7. 18:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mert az azt jelentené, hogy nem is ismertem igazán.
2015. jan. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2015. jan. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan párom nem is lenne ,aki hajlandó lenne ilyen "szenny műsorban" szerepelni.
2015. jan. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha nem tudnám lebeszélni rola,akkor igen.
2015. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen.

L

2015. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem, emiatt minek szakítanék? Nem nézek ilyen műsorokat, de attól még a kapcsolatunk nem romlana el hirtelen vagy ilyesmi és a párom se változna egyik pillanatról a másikra egy teljesen más személlyé.

Maximum meglepődnék, hogy ilyesmi vágyai vannak, meg hogy be is vették, mikor nem is akkora retardált mint az átlag VV és társai szereplők.

2015. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ezt akár az én barátom is kiírhatta volna:D épp a napokban került szóba, és egyértelműen közöltem vele hogy ha egy ilyenre jelentkezne az jelentené a kapcsolatunk végét.kicsit meglepődött, bár én is azon h ez egyáltalán megfordult a fejében.
2015. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Úgy rúgnám ki hogy csak szállna mint apám cipője fürdés estéjén. AZ kellene csak. Celebfelhajtás! Meg ilyenek! Fúj.
2015. jan. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nem. Furcsállanám, de ha megmagyarázná NORMÁLIS indokokkal h miért és elfogadható a magyarázat: támogatom, ha ez a vágya.
2015. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Valóvilág miatt tuti szakítanék.
2015. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!