Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy van az hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az hogy a barátom szeretne a későbbiekben saját gyereket de házasságot nem, én viszont egyiket se szeretném nő létemre?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt túl sok ideje csak szóba került de komolyan gondoljuk mindketten amit mondtunk de nem vitatkoztunk mivel még úgyis odébb van ez az egész .


Mondtam neki max ha örökbe fogadunk 1 gyereket ő viszont ragaszkodik a saját gyerekhez


Most lehet pár év múlva felnövünk a feladathoz mindketten és csak most gondoljuk így bár érdekelne mi van ha mégsem gondoljuk meg magunkat.


2015. jan. 7. 20:18
 1/8 RRR ***** válasza:
82%

a gyerekkel elég sokat kell foglalkozni tök mindegy ,hogy a tied vagy se


ha nem tudtok dűlőre jutni akkor :vége

2015. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek szíve joga, hogy szeretne-e gyereket. Sajnos van olyan is, aki szeretne, de nem lehet neki. Saját döntésed. Lehet, hogy nem vagy olyan típus, aki boldog lenne egy lurkóval. Idővel változhat a véleményed.
2015. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor valamelyikőtök enged, vagy szétválnak útjaitok.
2015. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A hormonok dolgozni fognak a későbbiekben.

Ha pedig mégis megmarad az állapot, akkor az egyik fél úgy is el lesz keseredve, még ha a másik miatt titkolja is. Akkor ott már nem lesz olyan kiegyensúlyozott a kapcsolat, ami az egészet tökre teheti.

2015. jan. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tönkre* bocsánat :D
2015. jan. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) nem arról van szó mindketten nagyon szeretjük a gyerekeket meg rokonok is ránk szokták hagyni h vigyázzunk rá és jól elvagyunk itt az a gond h szülni nem akarok egyáltalán
2015. jan. 7. 20:36
 7/8 Panna_ ***** válasza:
ez azért van, mert még fiatal vagy.
2015. jan. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megértelek de lehet idővel másképp látod!

Én is így vagyok ezzel de férfiként és szakításhoz vezetett.

2015. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!