Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem vagyok szerelmes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem vagyok szerelmes a barátomba, csak szeretem?

Figyelt kérdés

Fel eve vagyunk egyutt, es en csak az elso honapban voltam bele szerelmes. Legalabbis azt hiszem, mert meg sosem voltam, hozzateszem ez a leghosszabb kapcsolatom is. Minel jobban megismertem, annal kevesbe tekintek ra ferfikent vagy epp tudok ra felnezni. Az elso naptol kezdve egyutt lakunk, miota osszejottunk. Kb ket honapja minden hulyesegen kepes vagyok megsertodni, ami ram egyaltalan nem jellemzo. Legtobbszor elutasito es rideg vagyok vele, a szex is nyug es o ezt erzi es tudja. Meg is mondtam mar neki, hogy mar nem vagyok bele szerelmes, de o kitart. Amikor szakitani akartam vele, mindig megsajnaltam. Mert annyira szerelmes szegeny belem... Egyutt elunk azaz egyutt fizetjuk a lakast. Egy helyen dolgozunk es egy suliba jarunk. Szeretnek is vele lenni, de nem is. Nem erzek buntudatot, mert megmondtam neki, nagyon sokszor, hogy szart se er a kapcsolatunk, es nem vagyok bele szerelmes, de igyis akarja ezt az egeszet. Amugy egy halali rendes srac, a nagyon ritka fajtabol. Pedig talan egyedul is meg tudnam oldani a lakast, mert joval tobbet keresek mint o, es a csaladom is barmiben tud segiteni, nos az ove nem nagyon.

Mit tegyek? Ha szakitok vele, elkoltozik, de nem tud hova menni, es nem is akarom osszetormi a szivet...


2015. jan. 8. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
így van!
2015. jan. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
hat pedig ezt nemlehet sokaig huzni.. mivel egyre rosszabb lehet idővel,és ha akkor akarnad elhagyni lehet hogy valamit kimüvelne magaval... szerintem üljetek le,és beszéljétek meg emberek vagytok,mindent meglehet valamilyen modon oldani,esetleg menjetek el valahova kikapcsolodni vagy hasonlo ;)
2015. jan. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem tud hova menni. Ez urugy. Ha nem lepsz ki ebbol, ramehet a fiatalsagod. :)
2015. jan. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pontosan mi az ami miatt nem tudsz rá férfiként tekinteni meg felnézni?
2015. jan. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És azt el tudod képzelni, hogy a következő minimum 50 évet vele töltsd? Ugye, hogy nem? Akkor jobb minél hamarabb véget vetni ennek az egésznek. véleményem szerint az első hónapban sem voltál bele szerelmes, csak tetszett neked az új helyzet. A szerelembe voltál szerelmes, de nem a pasiba. Ha van fizetése akkor talál majd másik albérletet, te pedig keresgélj tovább párt, mert ha se felnézni nem tudsz rá, vagy férfiként nézni rá, a szex is rossz, akkor annak a kapcsolatnak vége. Viszont az idődet rabolja, te sem leszel fiatalabb.
2015. jan. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ez halott ügy kérdező!
2015. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, nagyon elgondolkodtatoak.

Azert nem tudok felnezni ra, mert tul sokat hisz mmagarol ugy hogy nincs mogotte semmi. Meg mert ha veszekszunk o elobb elsirja magat. Igsgabol olyan a kapcsolatunk mintha en lennek az o pasija p meg a csajom.. En vagyok a no kerlek, nem nekem kene megvedenem ot..

2015. jan. 8. 13:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, ezen nincs mit gondolkodni..........
2015. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én így vagyok a feleségemmel!
2015. jan. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!