Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg ennyire a pénzre mennek? Nekem nőként fura ilyen hozzászólásokat olvasni.

Figyelt kérdés
Írjátok már, konkrét példákat, amik veletek történtek és amiből ezt tapasztaltátok.
2015. jan. 8. 13:25
1 2 3
 1/29 DanteSparda ***** válasza:
volt egy csajom aki karácsony előtt jött össze velem karácsonyi ajándék, utánna valentinapi, utánna volt a szülinapja és aztán másnap szülinapja után dobott is
2015. jan. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%
Pl ismerkedésnél az első kérdések: van-e autód, ha igen milyen, egyedül laksz-e, stb.... és most nem csak a tizen éves kis növényekről beszélünk.
2015. jan. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
13%

"van-e autód, ha igen milyen, egyedül laksz-e"

Hihetetlen, hogy már ennyiből is egyből a pénzre gondoltok.

2015. jan. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Nem mennek ennyire a pénzre, csak nyilván az jön ide panaszkodni, akinek negatív élménye van. Vagy az akinek nem is jogos a sérelme, de ki kell élnie a frusztrációját.

Az én ismerősi körömben - ha próbálok egy gyors "statisztikát" készíteni - akkor mondjuk kevesebb, mint 5% lehet a pénzéhes nők aránya. Szerintem ez nem olyan rossz :)

2015. jan. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
75%

Ne haragudjatok, de két felnőtt ember között teljesen normális kérdés, hogy egyedül laksz-e :) Nyilván kíváncsi az ember, hogy hol tudnak együtt lenni :D

És ezt nem csak nők szokták kérdezni, hanem ugyanúgy férfiak is.

Ugyanúgy, ha két ember ismerkedik, nyilván szóba jön, hogy vezet-e az illető, ha igen, van-e kocsija, és milyen. Csak kíváncsiságból. Nem a pénzért. De az emberek szoktak csevegni :) Sőt azokkal is szoktam pl. kocsiról beszélni, akikkel nem ismerkedem :)

2015. jan. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
4, egy véleményen vagyunk.
2015. jan. 8. 13:32
 7/29 anonim ***** válasza:
82%

Volt egy csajom, rohadt gazdagok. Az apja valamilyen hírhedt megyei bíró egy megyében. Yacht (jacht?) a Balatonon, külföldi utak, stb. Én csóró vagyok és végig szeretett és odáig volt értem.


Biztos sok nő van, akit a pénz érdekel, de ha férfiként a pénzed helyett a személyiségeddel csajozol és részben a kinézeteddel foglalkozol (pl. kigyúrod magad), akkor olyan nőket fogsz találni, akik a személyiségedért szeretnek.


Sok gazdag férfinak az a baja, hogy a pénzével csajozik jól láthatóan. Ez vonzza a pénzre menő nőket is.

2015. jan. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Konkrétan kb. 25 e. - től már egészen jó csajok vannak!

De ha arra gondolsz, hogy párkapcsolatban, akkor a leg jobb példa a gyerekkori barátnőm (csak barát).

Ő leszögezte egészen fiatalon, hogy csak a nagyon gazdag pasik jönnek be neki!

Egyszeűen vannak ilyen típusú nők!

Lehet, hogy valamiféle alfahímséget vélnek felfedezni a pénz mögött? Vagy csak pusztán a saját önzésük, jólétük foglalkoztatja őket?

Nem tudom.

De biztosan nem az evolúciós tényezők a szempont.

Sem az, hogy mennyire érzékeny intelligen a férfi.

Gondolj bele!

Ha nem lennének ilyen nők, a bunkó pasik, már rég a természetes szelekció áldozatai lennének!

Minden mindennel összefügg!

De nézz mélyen a lelkedbe!

Komolyan, még csak nem is sejtesz a környezetedben ilyen őt?

Ne már!

Egyébként senki nem hord táblát a nyakában ezzel a felírattal: "ÉN a pénzedre utazok!"

2015. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Én inkább azt tapasztalom, hogy a nők elvárják, hogy körülöttük forogjon a világ, mindig ők legyenek a középpontban. Elvárják, hogy folyton el legyenek szórakoztatva, győzködjük őket arról, hogy milyen szépek, azt meg nem nagyon tudják elviselni, hogy egy pasinak vannak más elfoglaltságai is, minthogy folyton a csajszi önbizalmát legyezgessék.

Én úgy gondolom inkább ez a jellemzőbb, mint a pénzéhség, de persze a legtöbbjükre még ez sem annyira jellemző. A fiatalabbaknál gyakoribb ez, mert nekik még sok a szabadidejük és unatkoznak.

2015. jan. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

#9: Ez is! Nemigazán láttam még itt a hozzászólások között sem olyat, hogy egy párkapcsolatban élő nő konkrétan beletörődött volna abba, hogy a férfinak van saját elfoglaltsága, hobbija, amikre konkrétan némi időt kell szánni. Ellenben számtalan kérdés elhangzott már arról, hogy a férfi nem törődik a nővel, mert a férfi fontosabbnak tartja az adott elfoglaltságot, hobbit, s a nő emiatt elhanyagoltnak érzi magát, holott ennek nincs alapja.


Visszatérve a pénzre: csupán ennyit kérnék, hogy legyen már egyszer végre beismerve a nők részéről, hogy igenis, a nőknek is számít a pénz, s hogy számukra is fontos a férfi elégséges egzisztenciája egy kapcsolathoz. De nem! Könnyebb mindent félremagyarázni.

2015. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!