Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy most 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy most 3 fiút emlitek, nem akartak velem komolyabban ismerkedni, de?

Figyelt kérdés

De az a lényeg hogy utánam mind a három, es kevésbé jóküllemí csajjal lettek kapcsolatban.

Nem tartom magam nagyszámnak, és tudom a relativ azhogy kinek mi tetszik.....

Egyik srác is azt mondta, mostanában beszéltem vele, hogy hülye volt, belémtudott volna szeretni, csak valémiért akkor nem akarta, de szerelmes tudott volna lenni...

A másik ilettő nagyon sokszor megbántott, hogy neki modellakatú, vastagszájú igazi szép nő kell...erremeg egy pegyhüdtebb, nem szép nővel jár?:

Pedig én értelmes nem hétköznapi avgyok és tényleg jó az alakom, jobb mint annak a lánynak akiről előbb irtam.

Volt még a harm,adik srác.....na ő is egy teljesen hétköznapi, semmi egyediségí lánnyal alakitott ki kapcsolatot, én elismerem ha valaki szép, dekorativ, okos....de ezek a lányok valóban nem azok...és még tudnék példákat sorolni.

Az a gond, hogy én hamar ragaszkodom, de egyszeríen nem tudom hol rontom el..


2015. jan. 8. 14:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem jó egyes billentyűm, és gyorsan is irtam.
2015. jan. 8. 14:32
 2/9 anonim ***** válasza:
A felfogás, a jellem sokat számít. Az elmondottak alapján arra vágysz, hogy neked adjunk igazat ezen a téren, lehet hogy szerinted csúnyábbak, mint te de mégis megfogták őket, veled ellentétben.
2015. jan. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de ábrándozott állandóan pasi hogy milyen alkatú arcú hajú nők kellenek neki....illetve az hogy értsenek a hobbijához....erről a csajról leri hogy nem vágja....és lóg a melle is, pedig fiatalabb nálam hájas, a haja is csúnya az arca is, vénebb mint ami a kora...
2015. jan. 8. 14:41
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha megkérdezed a férfiakat, akkor mindegyik azt mondja, hogy egy bomba nővel szeretne járni!

Ki nem?

Vagy melyik nő ne szeretné megtépni a lepedőt álmai pasijával?

A helyzet az, hogy ha meglátok egy nőben valami olyan különleges bájt, ami kívánatossá teszi, hidd el nem sokat számít utánna az úgymond ideális nő dogmája!

Kell az ami miatt megszeretem! felfigyelek rá! Megkívánom!

És lehet, hogy pl, nem tűnik fel, hogy nem tökéletes.

Senki sem az!

Talán ezért van, hogy anők kritikusabbak a nőkkel szemben mint a férfiak.

2015. jan. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Látod, a szépség nem minden.
2015. jan. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
valaki nagyon irigykedik... Az ő döntésük, az ő dolguk, keress mást helyettük.
2015. jan. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem irigykedem.

Csak elvagyok képedve.Nem érzek már semmit iránta.

Csak nem tudjátok milyen, miket mondott nekem, mit okozott...

Nagyon sokat szenvedtem miatta....megakartam felelni neki....

2015. jan. 8. 14:50
 8/9 A kérdező kommentje:
Bennem is van különleges báj, de soha senki nem értékelte, semmi megértést, figyelmet nem kaptam, mindig csk én adtam csak én.....és nem értem másnak miért sikerül, más miért kaphatja meg azt az érzelmi pluszt, amit én sosem.
2015. jan. 8. 14:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaj de ismerős, nekem is mindig ez van... Arra már rég rájöttem, hogy a külső nem minden, de mégis, nem tudom, hogy mi lehet meg másokban, ami bennem nincs és mások miben jobban mindig nálam..
2015. jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!