Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nagy bűn az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy bűn az, ha pár hónapja csak szexre kellett volna a lány?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok. Pár hónapja megismertem egy szűz lányt. Éreztem iránta valamit, de nem akartam kapcsolatot (ő igen). Viszont én nem akartam hülyíteni csak azért, hogy megkapjam. Van nem egy haverom, akik akár egy évig is vártak a nőjükre, aztán meg mégis csak azért vannak együtt a nővel hogy legyen kit dugni. Azóta megismertem a lányt jobban és már nem csak szexre kéne. De telebeszélték a fejét hogy nekem csak arra kell.. Ez csak szerintem hülyeség?
2015. jan. 8. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem a lány írt pár kérdéssel lentebb?!:DD


Mutasd meg neki,hogy Te másabb vagy,mint amit elhíreszteltek rólad. Mutasd meg,hogy tudsz önzetlenül szeretni és igazán pasi vagy,aki felmer vállalni egy kapcsolatot,nemcsak dugó pajtit keresni,amit a legkönnyebb.

Minden csak rajtad és a kiállásodon múlik!

2015. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bizonyíts!

Talán úgy jársz, mint a haverjaid...

Ha tényleg szereted, akkor nem...

2015. jan. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szexre kellett,de már nem kell.Ilyen gyakran előfordul.De meg fog rád haragudni,ha te ezt elmondod neki,mert bizonytalan lesz és nemwtudja hogy bízhat e benned.

Éreztesd vele hogy szereted.De illyennel ne játsz.Ha valaki neked szexre kell és te hónapokig képes vagy rá várni,bele szerethetsz.

2015. jan. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!