Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátnőm, aki gyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm, aki gyönyörű lány, mégsem kell senkinek, miért?

Figyelt kérdés
Persze, a külső nem minden, de ő annak ellenére, hogy tényleg nagyon szép, okos is, van normális érdeklődési köre, vicces, lehet vele beszélgetni. Mégsincs soha senkije, vagy csak "arra" kell a fiúknak. Vele ellentétben én nem vagyok valami szép, sem olyan művelt, mint ő, mégis szinte mindig van valakim. Mitől függhet ez?
2015. jan. 8. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Attól, hogy amit leírtál abból nem biztos, hogy tényleg minden úgy is van.

Valami gond biztos van vele.

Zárkózott vagy várja a csodát a 4 fal között.

Vagy az ellenkezője, és azt látják rajta, hogy egy könnyű nőcske.

2015. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Érdekes,ezen Én is csodálkozok.

Nekem is a legjobb barátnőim többsége szép és irtó jó kisugárzásuk van,de mégis szinglik és,ha találnak valakit azokkal általában nem játszanak egy csapatban.

Amelyik barátnőm kicsit csúnyácska vagy éppen átlagos,meg hosszabb kapcsolatban él vagy éppen egyikből megy a másikba ... Nem lehet megmondani :)

2015. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy csaj mindig talál valakit meg ha csak szexre ,akkor is.
2015. jan. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

1. Túl magasak az elvárásai. Hiába kellene sok fiúnak, nem enged közel magához mégsem sokat.


2. Olyan viselkedése van, ami nem vonzza a fiúkat. Ha egy lány nem kedves, gondoskodó, törődő, aranyos belsőre, akkor nekem is csak szexre kell, akármilyen jól is néz ki. Ha tartós, komoly kapcsolatról van szó, akkor nem a szépsége, de nem is az okossága/intelligenciája/műveltsége számít, hanem a fenti belső tulajdonságai.


3. Túl szép és emiatt kevés fiú mer kezdeményezni nála.


Bármelyik lehet az oka és ezeknek a kombinációi is.

2015. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem a külsejében keresendő az ok.

Valamiért nem tud normális kapcsolatot kialakítani, vagy túl zárkózott, vagy megközelíthetetlennek tűnik, vagy lennének olyanok, akiket komolyan érdekelne, csak ők meg neki nem tetszenek. Vagy csak nem tud úgy kommunikálni a férfiakkal, hogy hosszabb távon is maga mellett tudja őket tartani.

2015. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 csabika1971 ***** válasza:

Erre egyszer hallottam szép nő magyarázatát: "Szép nő ként nagyon nehéz az ismerkedés, mert a férfiak elérhetetlen szimbólumnak látnak minket. Ezért még megközelíteni is félnek minket. Nem hogy ismerkedni."


Lehet van benne valami...

2015. jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokan jönnek ezzel a "szép nőkkel nem mernek ismerkedni a férfiak" dumával, pedig ez csak nagyon kis százalékban igaz. Ismerek egy-két tényleg gyönyörű, modell alkatú nőt, akiknek soha nem okozott gondot az ismerkedés, nem volt olyan, hogy senki ne merte volna megszólítani őket. Más szép nők meg sokszor valóban elég sikertelenek a kapcsolatok terén.

De akkor az előbbiek miért sikeresek?

Szóval nyugodtan ki lehet zárni azt, hogy a szépségük tartja távol a férfiak többségét tőlük.

2015. jan. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!