Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lehet nagyon megfogni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet nagyon megfogni egy pasit? Fiúk, mi az amivel magához tud láncolni a barátnőd?

Figyelt kérdés
És itt nem bilincsre gondolok,és 'a jó szex' alapú válaszokra, hanem konkrét,komoly dolgokra vagyok kíváncsi,hogy egy lány milyen tulajdonságokkal,dolgokkal tud maga mellett tartani,annyira,hogy sose érzed azt,hogy más kéne,és nem unod meg?
2015. jan. 8. 15:25
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
természetesen már a kapcsolaton belül..
2015. jan. 8. 15:27
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Jo szexel...
2015. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

előny, hogy ha értelmes vagy, humoros, és legyen valami,ami megfog benned.

Pedig az a bilincs nem is volt rossz ötlet:P

2015. jan. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

1. Számomra csinos arca, teste, melle van. És emellett nagyon kívánós, sokat szeret szexelni. Ha napi kétszer rámászok tartósan, akkor sem mond nemet soha.


2. Kedves, aranyos, törődő, gondoskodó, házias természete, személyisége van. Az jut eszembe róla, hogy de aranyos, de szívesen megvédeném és mellette maradnék.


Ez a kettő kell hozzá a leginkább. Vannak még más dolgok is, de ezek a két pontba összeszedett dolgok a leginkább fontosak.

2015. jan. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

jó kajákkal. :D


Viccen kívül nincs szerintem ilyen. Állj mellé, legyél vele megértő, kedves. Ilyenek..

2015. jan. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A jó szex fontos. Ha mindent megkap az ágyban amit igényel, és ha lehet előtted kíméletlenül őszinte és a legtiutkodabb vágyait is felfedheti és nyitott vagy rájuk legalább kipróbálás szintjén. Egy exemmel emberileg részben passzoltunk, inkább lehettünk volna jó barátok, mint egy pár, de a szex olyan jól működött, hogy évekig voltunk együtt mire kiderült, hogy ez nem működik, így lett barátság extrákkal, aztán az új kapcsolatainkkal az extra elmúlt.

De még most is feláll rá, azért amilyen az ágyban volt. És vele bármikor bármennyit képes lettem volna szexelni. Tehát a jó szex az alap.

2015. jan. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szeressen sokat velem lenni.
2015. jan. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tudj és szeress is főzni.
2015. jan. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Legyen a személyiségében valami olyan, ami megfog, meg érezzem jól magam vele. Eddig egy olyan lánnyal futottam össze, aki olyan volt, hogy azt éreztem ha csak fekszünk egymás mellett az is jobb mint szexelni valaki mással. De ő sajnos nincs már velem. Talán le tudnám írni konkrétan is, hogy mi fogott meg benne, de nincs kedvem regényt írni. Legyen annyi elég, hogy az ízlése, a véleménye különféle dolgokról, a viselkedése szóval úgy általában a személyisége nagyon megfogott
2015. jan. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ilyesmiket vártam :)

Azért írtam,hogy ne bilincset,és jó szexet írjatok, mert ezek rövid válaszok és a szex az alap(nálam)és tudom hogy az nagy + de önmagában nem elég.

Örülök viszont a válaszoknak, mert legtöbbjük alatt magamra ismertem, és a legjobbat szeretném nyújtani a páromnak.

2015. jan. 8. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!