Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejovok neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiu a sulinkban akit 2 hete meg nem is ismertem csak latasbol, helyes es sportos. Ket hete estefele hazaindultam baratnomtol, es egy ferfi megprobalta ellopni a taskam, de mivel erossen fogtam nem jott ossze neki elsore, es talan sikerult is volna neki, ha nem jon epp az a fiu a sulinkbol aki raorditott, meg leszedte rolam a ferfit aki ezutan elfutott, majd atolelt es hazakisert. Majd mikor elkezdodott ezen a heten a suli, akkor esett le, hogy azert volt olyan ismeros, mert a sulinkba jar, es mindig mikor meglatom mosolygok es koszonok neki es visszamosolyog. Szerintetek nagyon ciki es atlatszo lenne ha odamennek hozza es elhivnam setalni, koszonetkeppen? Aztan hatha ugy osszejonnenk. :) Barmilyen otletet szivesen fogadok! :) 16/L

2015. jan. 8. 15:46
 1/4 Unpredictable ***** válasza:
Filmbeillő love story volt.
2015. jan. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Andersen, te vagy az?
2015. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy ertelmetlen nem kerdesre valaszok kimeljenek. :)
2015. jan. 8. 16:05
 4/4 anonim válasza:

Nem tudom mennyire aktualis meg en eloszor csak beszelgetnek vele elmelyitenem a kapcsolatunkat es ha mar jobban megismertetek egymast akkor felajanlod hogy menjetek egyutt bulizni stb. Ha mar eleg joban vagytok nem fogod cikinek erezni a felajnlast. Csak igen elsore onnan hogy mosolygas meg koszongetes kene eljutni odaig hogy beszelgessetek es jobban megismerni egymast.

De mivel mar latom hogy tobb mint fel eves a kerdes kivancsi vagyok hogy alakultak a dolgok? ;)

2015. okt. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!