Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esély rá?

Figyelt kérdés
Karácsonykor összejöttem egy lánnyal, azt mondta h szeret stb... szilveszter előtt pár nappal teljesen megváltozott, mintha nem is ismerne, nem írt vissza, találkozni nem akart (semmi rosszat nem írtam neki, fogalmam sincs miért csinálta) aztán elsején látom, hogy facebookon már mást szeret (wtf). azóta nem találkoztam vele egészem ma délutánig, viszont most úgy viselkedett mintha semmi sem történt volna, közvetlen volt meg minden... megtudtam hogy már nincsenek együtt és nem tudom hogy megpróbáljam e még egyszer, vagy hagyjam az egészet. szerintetek?
2015. jan. 8. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Komolytalan. Két hét múlva megint mást szeretne!
2015. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd a francba ne várd meg a következő "szerelmét"
2015. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyd az egészet,nehogy megint úgy járj mint legutóbb.
2015. jan. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!