Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hány év járás után költözte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány év járás után költöztetek össze a párotokkal? és hány évesek voltatok? Lett valami változás a kapcsolatotokban utána?

Figyelt kérdés

köszi a válaszokat :)

20/L


2015. jan. 8. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
2011 áprilisban ismerkedtünk meg és augusztus környékén költöztünk össze. Kicsit unalmasabb lett a kapcsolat, de dolgozunk rajta.
2015. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Mondjuk 3 év után már belemennék de előtte is. Ha jól megvagyunk akkor miért ne?
2015. jan. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi tíz hónapja voltunk együtt, amikor összeköltöztünk. Azóta eltelt öt hónap, nekünk nagyon jót tett, én is sokkal nyugodtabb vagyok, amióta vele élek, és a kapcsolatunk is még szorosabb lett.


25/n

2015. jan. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez már a 2. együttélésem. Az elsőben
2015. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok, előbb elküldte,mint leírtam volna :D


Szóval az elsőnél körülbelül 2,5 év után költöztünk össze (rögtön a középiskola után). A gondok igazán 1,5 év után jelentkeztek, szétköltöztünk, majd újra megpróbáltuk, akkor 6 hónapig sikerült együtt lakni, majd végleg szakítottunk.


A mostani kapcsolatban 1,5 éve voltunk együtt amikor összeköltöztünk és most fél éve lakunk együtt. Eddig minden jól működik.


25N

2015. jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1 férfival költöztem össze életemben:) 25 évesen. Ő nem sokkal később töltötte a 22-t. Úgy időzítettük, hogy az első évfordulónkon már együtt éltünk. Június elején van az évforduló, és május végén kezdtük el elhozni hozzám a cuccait. Ami kb 3 nap volt.


Mivel előtte is nagyon sok időt töltöttünk együtt, nem hozott semmi változást azon kívül, hogy végre nem kellett 1 éjszakát sem külön töltenünk. Már alig vártuk.

A nagyobb változás összeköltözés után fél évvel volt: akkor házasodtunk össze:) Ennek már több mint 3 éve, és azóta is boldogan élünk. 28N

2015. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. :)
2015. jan. 10. 09:59
 8/9 anonim ***** válasza:

mi pár éve, decemberbe ismertük meg egymást.

mivel az ország másik felén éltünk, 1 hetet nála töltöttem és mivel éreztük mindketten, hogy több lesz mint egy laza kapcsolat,

januárba ( 3 hét ismertség után) költöztem hozzá :)

Abban az évben júliusban kérte meg a kezem.

Következő év májusában házasodtunk össze!


Én 22L most ő pedig 31 éves :)

2015. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Baratnommel 2 ev utan koltoztunk ossze, ez mar 1 eve tortent. A kapcsolatunk jelenleg romokban hever, szakitason gondolkozok. Fel eve nem szexeltunk, sokat veszekszunk. Ha ujra kezdhetnem, biztos hogy nem koltoznek (meg) ossze. Raadasul anyagilag is szivas volt a lakas kialakitasa. Azota kozos kasszan vagyunk, de az is mindig veszekedest szul. 21F
2015. febr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!