Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk zavar titeket ha a barátnőtöknek fiú barátai vannak?

Figyelt kérdés

Gamer csaj vagyok, legjobb barátnőm is kocka de ő Németországba költözött, maradtak az osztálytársak. Kb. mindenki az a tipikus szemüveges pattanásos kocka aki suliba is egész nap a wow-ról beszél, de velük legalább van közös témám. A lányokkal nincs miről beszéljek.

Nem tehetek róla hogy ilyen lettem, de kiskoromba a bátyáimmal meg a haverjaikkal lógtam mindig. Kinézetre teljesen nőies vagyok, de amúgy a fiús dolgokat szeretem.

20/L


2015. jan. 8. 17:33
 1/8 anonim válasza:
100%

engem nem zavarna :) nem vagyok féltékeny típus :D 22/f

ismerkedni gondolom nem akarsz :D

2015. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért zavarna?

Ha neked így jó akkor nem foglak kiszakítani mellőlük, legalábbis most nem ;)

Én is nagy játékos voltam, de mára már nincs annyi időm.

2015. jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem zavar még csak barátok.
2015. jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Az egy dolog, hogy van közös témátok. De azt már nem értem hogyan képzeled a barátságot, amikor tudod, hogy ezek mind rád rejszolnak.
2015. jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok féltékeny típus meg igazából megbíznék benned.

De ezek a fiúk is csak a barátot látják benned? Ki tudja hányan szerelmesek beléd.

2015. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindegyik tudja hogy van pasim és senkivel sem vagyok annyira közvetlen. ők is úgy viselkednek velem mintha fiú lennék. Azt hogy mit gondolnak közben, nem tudom.
2015. jan. 8. 18:21
 7/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Engem nem ha nekem is lennenek lany barataim.
2015. jan. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PearlDiver ***** válasza:

Sokáig én sem voltam féltékeny típus, aztán nemrég szembesültem vele hogy mennyien próbálkoznak be a barátnőmnél, plusz nem mindig jön rá időben hogy az illetőt le kell koptatni, így akkor vagyok csak nyugodt ha a kérdéses fiú barátját én is jól ismerem és megbízom benne.

25F

2015. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!